Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Modre ocne bielka

Okale

Nie je to žiadna porucha, je to obyčajná čírosť očného bielka. Moje deti majú tiež také oči a napochádzajú z incestu...a je to pekné.

lajočka

kto mi vie poradiť?
mam očne bielka , s nadychom do modra ,,coho je to priznakom?,,moze to byť spojene s chudokrvnostou?
dakujem,,,,,,

Sarah_O8

Aj ja mám modre kružky okolo dúhovky ale ak je teda možné že problem je v kyseline močovej tak problém je u mňa vyriešený.Ale aj tak nemám(e) s tým ísť ku doktorovi?

janka

ahojte, taktiez sa mi farba mojich bielok nepozdava..mam hnede oci a bielke su namodraste....okolo duhovky modry prstenec. co to je?

Alternativa

Iridologia - suvis medzi castami tela a ocnou duhovkou. Tebou definovana vonkajsia okruzna zona /Tvoja je modra/ prislucha kozi. Iridologia vychadza z toho, ze mame 2 zakladne farby oka : modra a hneda. Ine odtiene nasich oci vlastne kombinaciou roznych farieb, ktore su signalom nerovnovah v tele. Farba duhovky sa pocas zivota meni v suvislosti so zmenami zdrav. stavu. napr. oranzova farba signalizuje problemy so slinivkou /endogenna aj exogenna funkcia/, zlta farba v hnedom oku dava oku svetlo hnedu farbu, v modrom oku meni oko na zelene. Svedci o oslabeni ladvin, mozne problemy s metabolizmom kyseliny mocovej. Kedze mas zonu koze cisto modru, bez vplyvov inych farieb, povazovala by som Tvoju pokozku za zdravu a funkcnu. Iridologiu som si uz davnejsie studovala ako hobby, vela som zabudla. Takze tu napisane vezmi ako zaujimavost. Inak, robi sa irisdiagnostika, t.j. diagnoza cez oci za vyuzitia jemnych snimacov farieb s pocitacovym vyhodnotenim.

klara00

no niesom modroocka..mam yeleno hnede oci..ale oko zrenicky na bielku mam vzrazny modry kruh...na obidvoch ociach

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Modre ocne bielka - Fórum - ZDRAVIE.sk