Kočky, prosim Vas o radu!

Príspevok v téme: Kočky, prosim Vas o radu!
beBe

Kočky, prosim Vas o radu!
Som Spinavy blond. A uz si neviem rady. Moje vlasy sa nepekne stacaju ... najma ked je vlhko ... Uz som vyskusala kadeco .... a mam pocit, ze cim dalej, cim skusam viac druhov kozmetiky .... je to horsie a horsie .... . Umyvam si ich aj v harmancekovom caji ... . Prosim Vas nemate nejake tipy, triky ??? Uz som zufala .. . Vlasy su predsa korunka krasy a ja sa citim mizerne a nesebavedomo ..... !! Dakujem za kazdy prispevok ! pomozme si navzajom :_ˇ

alti

:D, vies ze sa usmievam? Lebo mame riesit to, co riesit vieme a co je dolezite, napr. ozivenie, zdravost nasich vlasov. Prave mam casopis Wellness c.10, odporucaju na dodanie lesku matnym vlasom vceli med rozpustit vo vodnom kupeli cca 45st.C a vtriet do vlasov. Tento liecivy balzam nechat posobit par minut /cca 5/ a dokladne oplachnut hlavu teplou vodou. Urcite je mozne med zmiesat s oliv. olejom, prip. so zltkom, moznosti vyuzitia prirodnych zdrojov na vlasky je viac.

beBe

alti, zbrckavene .. to jo !! :-))) ale je hrozne ked niesu ani rovne ani zbrckavene ... ale take nijake ... ! ale mas pravdu, vzdy chceme to,co nemame :-)) . Nepoznate nejake dobre kury na vlasy... ozivenie .. etc .... Pocula som, ze vajcovy zltok je skvely.

alti

Jooj, co by som ja kedysi bola dala za prirodzene zbrckavene vlasy...to len aby ste sa pousmiali. My ludia sme uz taki - chceme to, co nemame :D. Ale poradit Ti neviem.

agina

Na to, ked sa ti vlasy krutia vo vlhkom prostredi, ti nepomoze absolutne nic!!! To sa spolahni.Ja mam ten isty problem.