Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vitaminy na vlasy

ANGEL-DEMON

stastna blcha...

ja kupujem revalid cez pilulka.sk
cez zlavove kupony si vygooglis pre pilulku zlavu 1€ a vyjde ta to 23€ na 3 mesiace , doprava je zd´darma, doma to mas do 48hod...
23€ čiže zhruba 7€ na mesiac nie je vela...
a revalid je liek nie iba nejaky obyčajny vyzivovy doplnok...
čiže ma preukazatelne učinky...
mne pomohol...

stastnablcha

mne poradili v lekarni dr. max tablety ravalid. aj som rozmyslala, aj mi pride skoro 30 er dost .. pouziva to niekto? oplati sa do toho vrazit peniaze?

jelinka

osobne mi donna vobec nepomohla, ja mam dobru skusenost s amitamin® Hair Plus, bezlepkovy bezlaktozovy, vlasy mi cca do dvoch mesiacov prestali padat

ruuuzenka

mne zas zabrala vodicka biohar v kombinacii s vitaminmi donnahair, za mesiac som mala silnejsie pevnejsie a za tri uplne huste krasne vlasy

sisabrisoa

ahoj, ja som mala tiež s tým problém a pomohl mi keď mi kamarátka doporučila BEAUTY,ktorý mi veľmi pomohol.. vdaka zlavovým kuponom na pilulku sk som to mala ešt aj lacnejšie www.zlavove-kody.sk
vlasy som mala krajšie a pevnejšie

sara1986

na posilnenie vlasov ja raz ročne si nasadím vitamíny z lekárne Donna Hair, najlepšie čo môže byť ak si chcete zregenerovať vlasy a urobiť im taký "detox" :)

Margi

toto je tiez uzitocny clanok o vitaminoch proti vypadávaniu vlasov.
www.vypadavanievlasov.net

mimochodom pripravky s aminexilom nezaberaju asi nikomu :( vlastna skusenost.

margitka52

mne sa najviac osvedcila donna z lekarne, mala som znicene vlasy a zacali mi k tomu aj padat tak som mussela si nieco kupit, postupne sa mi to upravovalo a zlepsovala a do pol roka uz to bolo super

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vitaminy na vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk