Vypadavanie vlasov

AlenaP-1991

Dobrý deň všetkým,
Rada by som sa opýtala či tu už niekto úspešne prekonal chorobu zvanú difúzna alopecia. Čiže vypadávanie vlasov z celej časti hlavy. Poprosím tých, čo s tým majú skúsenosti, aby mi niečo doporučili lebo už som z padania vlasov úplne zúfalá.

Čítala som tu na fóre o recepte z pivom. Prosím ak to niekto skúsil, tak ako sa to má riediť s vodou ? Alebo s ato nemá riediť ? A koľko krát denne sa to má dávať na vlasy?

Ďakujem za odpoveď.

borovica

Skús si kúpiť v lekárni Panthenol tabletky 90 ks stojí okolo 160,- Sk a užívaj to tak 3 mesiace každý deň 1 tabletku a malo by ti to pomôcť.

pariska

ariellinka to mas pravdu veru..podla mna vlasy najviac padaju zo stresu...lenze ten sa az tak ovplyvnit neda..a myslim ze masky a balzamy az tak moc nepomahaju..apson nie pri castom zehleni a fenovani

andy

Bola som u kaderníčky a tá mi povedala, či mi nejako veľmi nepadajú vlasy. "Ráno vždy plná posteľ, česať sa musím do vane,....". Povedala mi, že jednej jej zákazníčke pekne hnustli vlasy, nevie, čo si dáva, ale vraj si kúpila niečo v lekárni. Tak som to vyskúšala, pýtala som si niečo na vypadávanie vlasov a predali mi šampón a kvapky. Kvapky zatiaľ neberiem, vlasy som si od vtedy umývala asi 3x, ale badateľne je to roziel - ráno žiadne vlasy na posteli, dúfam, že sa to bude zlepšovať. Nepamätám si názov, ale ak chcete, zajtra vám ho môžem napísať

ariellinka

baby to aj ratate po jendom tie vlasy?:)
kazdopadne mne pred dovmi rokmi zacali tiez padat priserne vlasy dovtedy som mala huste nelamali sa a teraz mam biedny tenky copcek.
tiez som pochodila po koznych a neviem dkde, a uricte ti neradim vymyslat ziadne masky sampony a balzami a urcite nie z drogeri.. skus vyskusat VICHY dercos taky cerveny ja som s nim vlemi spokojna, sotji nejak okolo 450 staci mala kvapka strasne peni, a s kombinaciou tabletiek revalid a este som brala kyselinu listovu a zelezo sa mi to trochu ustatlilo.:) samozrjeme najvecsiu ulohu hra v tomto aj tak stres a nervy,nezehli,nekulmuj, ja ani nefenujem, nefarbi a este vela vitaminov a NEFAJCIT:)

alenka

Ahojte,mam 16 rokov,a asi pred 3 mesiacmi boli moje vlasy krasne huste kucerave...Ale neviem preco zacali mi vypadavat...denne mi vypadne aj viac ako 200 vlasov,len po nich prejdem rukov a mam v dlani minimalne 10 vlasov...velmi ma to trapi,a rozdiel je dost badatelny,spoluziacky a kamaratky sa ma pytali ci som ostrihana...uz nevem co mam robit...Je to cim dalej horsie a horsie...pouzivala som rozne samopony a masky...Moja kozna mi predpisala rozne vitaminy ale vobec mi to nepomaha...Vysetrovali mi stitnu zlazu,hormony bola som aj na krcnom a ocneho lekara ale tam mam vsetko v poriadku...Brala som aj drahe pilulky na vietranie do vlasov,ale marne...

neva

Moja kožná lekárka hovorí, že 100 vlasov denne je v norme.
Mne len počas jedného umytia vlasov vypadlo naraz viac ako 500. Takže žiadne stresy pre 30 vlasov.
Chcem sa dostať tam, kde si Ty.

mika1821

tak to mas uuuuplne normalne ze ti vypadne 30 vlasov...:)))viem o com hovorim..mne pocas umyvania vypadne 400 vlasov a to nepocitam tie ktore mi vypadnu este pocas dna...a je to horsie a horsie..len sa o ne staraj,masky balzamy,kvalitne sampony,nestresuj sa ,zdravo sa stravuj, neprefarbuj sa casto a nefenuj si ich.keby som vedela co ma caka,nezanedbavala by som to...