SEXUÁLNA VÝCHOVA

Príspevok v téme: SEXUÁLNA VÝCHOVA
Gerda7

kedy je ten spravny cas zacat zo sex. vychovou?....alebo rozpravate sa o tom z vlastnymi detmi?...pytam sa preto lebo moji rodicia od toho ruky davaju prec..ja uz sice viem takmer vsetko:) (mam 20r.) ale mam 9 segru a xcela by som jej postupne vyvsetlit niektore veci aby tu raz ked bude mat 12 alebo 13,nezakladala podobne temy ako dnesne decka...

kla_marka

treba odpovedat, ked sa pytaju, moj kamarat mal asi 5r, ked sa pytal ako sa dostane muzska bunka ku zenskej.. a ked mu to normalne vysvetlili, tak sa zasmial, ze si to myslel, ale ze si nebol isty.. ziadne bocianoviny.. on je taky enciklopediovy typ od mala.. ked si myslis, ze sa sestra hanbi pytat, tak jej ako starsia sestra navrhni, ze keby mala nejake otazky ohladom toho, tak ze kludne sa moze pytat.. mozno sa osmeli.. niekt dievcata uz v deviatich maju menzes.. tak by som to celkom urcite neodkladala.. je super ze Ti ako sestre na tom zalezi.. podla mna o takych veciach i vie od spoluziakov.. ale ake su to informacie..?! ak s nou chces hovorit, asi by to malo byt podavane v kamaratskej atmosfere, nie ako prednaska.. ja som mala stastie, ze nasi sa s nami o takych veciach otvorene bavili..