poraddte či je to normálne

Príspevok v téme: poraddte či je to normálne
cica

Ahojte všetci chcem sa opítať hlavne tých čo sa im to v živote už stalo. Prežila som veľmi zlý rozchod asi pred 5 mesiacmi s partnerom ktory bol mojou súšasťou života 5 rokov. Do teraz sa prebudím s pocitom ako mi veľmi chýba. On už ma inú partnerku kôli kt sme sa rozišli, ale ja sa nedokážem s tým vysporiadať. nedokážem si ani začať iný vzťach, mám odpor voči mužom.Prestala som veriť v lásku na celý život. a neviem či ma to niekedy prejde.lebo sme sa rozišli kôli mladšej žene kt je finančne zabezpečenejšia čo v jeho živote je podstatné a od vtedy som začala ľudí vnímať ako sebcov a prestala som veriť v lásku.

shobiana

ahoj cica,to sa v zivote stava,nielen tebe.vsetko ma svoju pricinu,toto sa ti zrejme stalo preto,aby si videla aky ten dotycny naozaj je.predstav si ze ho nepoznas... no chodila by si s niekym kto svoju priatelku opustil po 5 rokoch pre mladsiu a bohatsiu?myslim si ze nie.mne sa skoncil vztah po 3 rokoch,tiez som to velmi zle brala,ale potom som si uvedomila aky je svet velky a ake su moznosti.hlavne si musis opat vazit samu seba a odhodlat sa uz nanho nemysliet.a ak ti bude este niekedy tazko mozes mi napisat mail. kammmka@azet.sk papa

alexadra

Ak si citlivejšia tak sa priprav na ešte ďalší pol rok. Neznášanie mužov je tiež prirodzené. Je len na tebe ako dlho to bude trvať. Každý človek je individuálny. Vo všeobecnosti musím ale zopakovať to čo aj mne hovorili (keď som vracala snubný prsteň)"čas zahojí všetko" :-)

ivana123

ahoj cica, no najlepšie a najjednoduchšie bude sa s tým zmieriť a začať sa orientovať iným smerom. Hlavne ked on má už iný vzťah a je v ňom šťastný bolo by od teba sebecké aby si chcela aby sa k tebe vrátil, boli by ste nešťastní obaja. Viem že je to ťažké, ale kým sa s tým nezmieriš, nebudeš šťastná ani ty. Začni robiť niečo čo ťa baví (napríklad kamarátky, cvičenie, práca...) Chodievaj na nové miesta, medzi nových ludí, možno tam na teba niekto čaká... Lebo to čobíš (a robí to veľa ludí) je že lutuješ samu seba a upadnut do sebalútosti je to najhoršie. A vôbec, prečo by si mala stáť o niekoho, kto nestojí o teba? Zameraj sa na niečo čo má význam. A hlavne prestať sa lutovať. Zober svoj život do vlastných rúk a ži svoj život aby si ho neprepásla zbytočnými starosťami... držím palce