PRAVDA O LEUKEMII – MYKOZY (PLIESNE)

Príspevok v téme: PRAVDA O LEUKEMII – MYKOZY (PLIESNE)
damian

PRAVDA O LEUKEMII – PLIESNE

Vyse 20 rokov metabolicka medicina tvrdi, ze pliesne (mykozy) sposobuju nadory, ako aj hlavne leukemiu. Vyse 20 rokov ti rozumnejsi onkologovia podavaju leukemickym pacientom protipliesnove lieky. Tento fakt je natolko zavazny, ze v auguste 2007 boli vydane europske smernice ohladom protipliesnovej a protibakterialnej profylaxie pri liecbe leukemii. :-)

www.ichs.org

Metabolicka medicina odporuca pri leukemii nasledovne:
- bezne antimykotika – lieky (v pokrocilych stadiach)
- vysoke davky vitaminu C
- cesnak
- skorica
- marhulove jadierka (pozor na predavkovanie!)
- ciste drevene uhlie
- astragalus – prirodne antimykotikum
- wormwood – prirodne antimykotikum
- komplex viaminov
- komplax mineralov
- 3 litre cistej, nebublinkovej vody denne
- traviace enzymy
- zvyseny prisun kyslika

ODPORUCA SA OKAMZITE VYLUCIT MLIEKO, HLAVNU POTRAVINU SPOSOBUJUCU LEUKEMIU!

silviia

ciro, pekny prispevok, vlastne vsetky od teba su pekne a zrozumitelne. dakujem.
ale i tak, co sa tyka tych rychlorastucich nadorov tak nadory vobec sa nejak delia-klasifikuju neviem teda tie delenia ale napr. aj podla toho z coho vznikaju-teda akych buniek a teda aj ako budu agresivne maju urcene uz pri vzniku, no a tie agresivne a rychlorastuce vznikaju z ineho,ako napr. menej agresivne lymfomy. myslim ze ten agresivny sa vola gliom?neviem ale urcite je to ina skupina-iny vznik a to potom uz ak vznikne neovplyvnis jeho agresivitu lebo uz jeho podstata je taka-agresivnym uz je, a este ak je v lokalite kde moc nema sancu mat skorsie priznaky tak neviem. je to smutne.
a poznam aj mladych ludi co zdravo zili, nefajcili, neprejedali sa, snazili sa dodrziavat zdrave stravovanie a ochoreli-aj v mladom veku napr. na taku rak.criev, hm?cudne
to boli len take smutne konstatovania, ale inak suhlasim so vsetkym co si napisal, len niekedy sa mi zda nespravodlive ak niekto zije tak ako si napisal a ochorie relativne mlady a iny pre to nic nerobi, uziva si, stravuje sa kadejako, fajci cely zivot a este si uziva zdravie aj v 90-tke! tak potom mi to nejak nesedi :)

silviia

a este sa chcem opytat, ako je mozne ze sa nachadzaju napr. pliesne v spominanom mlieku ked je mlieko pasterizaciou a kadecim moznym prave preto osetrene a zbavene vsetkehych mikrobov???

silviia

RNG, a vies poradit nieco univerzalne co posobi na ocistu organizmu celkovo, co si spominal?-krv,pecen, creva, ...atd. ci vsetko treba cistit zvlast?
a este sa chcem opytat, na tie alfatoxiny ze kde vsade sa nachadzaju?a ci sa daju zlikvidovat varom ci tepelnou upravou. dakujem

ciro

silvia,
respektive co sa tyka toho porekadla, tak som chcel skor povedat "pocitaj s najhorsim..." a nie "dufaj v najhorsie..". To znie trocha morbidne :-))

ciro

silvia,
pytas sa, ze co je treba robit v pripade rychlo rastucich rakovin, o ktorych clovek ani nevie? Po porve ziadna rakovina nie je tak rychlo rastuca, ze by sa s nou nedalo uz nic urobit. Rychlo rastuca rakovina vacsinou ak sa objavi, tak len vtedy, ak ma na to vytvorene predpoklady. Tie mozu vzniknut dlhodobym posobenim, napriklad znecistovanim tela a oslabovanim imunity, potom staci nejaky podnet a rakovina sa odstartuje (stres, ina choroba, ktora cloveka vycerpa a oslabi a podobne). Okrem tychto dlhodobych faktorov moze byt rychla rakovina odstartovana aj nejakym akutnym stavom (napriklad pri uraze sa zablokuje alebo poskodi vyvod z pankreasu do tenkeho creva a tym sa produkcia zivotu dolezitych enzymov zrazu uplne a naraz zastavi). Pripadne mozu nastat ine, malo obvykle a vynimocne sutuacie. Tam si ale clovek uz ani pomoct vela nemoze. Ak niekoho prejde parny valec (alebo menej pritiahnute za vlasy, napriklad zrazi auto), tak potom tazko s tym nieco narobi...proste stalo sa. Taketo pripady byvaju ale stastie skor vynimkou. A co robit v tych ostatnych pripadoch, ked teoreticky clovek moze mat rakovinu, no nevie o nej? Poviem priklad za seba. Neviem o tom, zeby som mal rakovinu, ale co ak predsa len sa niejaka mala prave teraz niekde zacina a uplynie dlha doba, kym to teoreticky mozem zistit. Riesenie je jednoduche - uzivam veci, ktore by som uzival, v pripade ak by nejaka ta rakovina v tele uz bola, teda aby som ju z tela dostal prec. Kedze o nej neviem, zrejme by bola este dost mala a teda aj veci na nu bude stacit mensie mnozstvo. Je to v podstate pistup "dufaj v najhorsie, bud milo prekvapena hocicim lepsim". No a co teda mam uzivat? Nemusia to byt ziadne lieky, ale vhodna strava a zivotny styl. Napriklad sportujem. Sportovanim za mi zlepsuje prekrvenie celeho tela a tym aj dorucovanie potrebnych zivin a zloziek imunitneho systemu aj do oblasti tela, ktore za normalnych okolnosti su slabsie prekrvovane (klby, vazy, medzistavcove priestory chrbtice a podobne). Okrem toho sa snazim zdravo stravovat. Nieze by som to dodrziaval uplne rigidne, aj ja si doprajem obcas nieco nezdrave. Napriklad mliecne vyrobky – mlieko, syry, jogurty – ked uz to ale “musi byt”, tak aspon nech su v bio kvalite (ziadne hormony, antibiotika, minimum plesni). Viem, ze to neni idealne, ale co uz, mlieko a niektore vyrobky z neho mam rad. Obcas aj nejaky ten alkohol – vino, pivo. Pripadne sladene veci (kava, cokolady a podobne). Ale ako vravim, len obcas a v rozumnej miere. Dalej - snazim sa nejest kazdy den maso, aby telo zbytocne nemrhalo potrebnymi enzymami na jeho travenie. Nahradzam to rastlinnymi zdrojmi proteinov. Okrem toho uzivam doplnky, hlavne niejake vitaminy, mineralne latky a enzymy. Zase, nie kazdy den, obcas a v rozumnej miere. Snazim sa mat vela ovocia a zeleniny a stavy z nich (vela enzymov a prirodnych vitaminov). Beriem veci na precistovanie tela - chlorela, spirulina, kombuha, vlaknina. To je asi tak v kocke, co moze bezny clovek robit. A ak by sa nahodou predsa len casom vyskytla rakovina, tak moje telo by malo byt v takej kondicii, ze by neumoznovalo jej nejaky velmi rychly rast. Jedine co by som potom spravil by bolo zvysenie urovne tych veci, ktore uz beriem teraz (podotykam tu, ze ide hlavne o veci ako strava, nie lieky alebo vela doplnkov, aby ma niekto neobvinoval, ze sa ako zdravy uz teraz napchavam mnozstvom liekov). Okrem toho by som zacal uzivat niektore veci navyse (hlavne koncentrovane enzymy, ktore v sucasnosti konzumujem len v ich cistej prirodnej forme) a dalsie veci zvysujuce imunitu, cistenie tela, prekyslicenie. Verim, ze takyto pristup mi zabezpeci, ze na rakovinu nikdy neochoriem. A ak aj nahodou ano, tak telo bude pripravene sa s nou v lahkosti popasovat. Na rakovinu je neskoro mysliet, ked uz prepukne. Na nu je treba mysliet skor a pripravit sa. Ale aj ak sa clovek zanedbava a neskor sa dostavi rakovina, vacsinou stale existuje velka sanca sa s nou uspesne popasovat. Samozrejme iba vtedy, pokial zacne taky clovek robit spravne veci, nie nechat sa nalievat chemoterapiami, ozarovat sa, pripadne nechat na sebe vykonavat ine zvratene praktiky sucasnnej konvencnej onkologie. Tak asi tolko som chcel k tomu povedat.

myis

sii - nikde na svete ti neurobia rocnu prehliadku, ak si o to nepoziadas. Takze pokial si dieta tak zodpovedaju rodicia, ale ako nahle si dospely nik sa uz o teba nestara, len ty sam. Silvi ja zijem v zahranici a mam tu akupunkturistku, ale dakujem. Sem-tam mavam palenie zahy, ale hlavne ma ta chrbtica boli..

RNG

Dobry prispevok silvia. To len potvrdzuje, ze v sucasnoisti je coraz viac poskodeni pecene, ci uz viralnych, alebo chemickych
Na ciralne treba odpovedat zvysenim imunity proti virusom, na chemicke nebrat prostriedky poskodzujuce pecen, tj alkohol, spalene tuky, znecistene potraviny, plesnive jedla(aflatoxin) a podla moznosti aj nebrat farmaceutika, na ktorych je jasne napisane, ze poskodzuju pecen.
Ciostit a regenerovat pecen pravidelne, tak ako si pravidelne cistime kozu.
Zaujimave, ruky si umyvame, zuby cistime ale pecen, ladviny, creva cievy-to si ludia-a to aj vcitane lekarov-myslia, ze sa to ocisti a regeneruje nejak samo....

kvak

Ach lidi, tak dobre sa to tu číta, až sa človek chce veriť... Ale to nekonečné poučovanie poučovanie poučovanie, ja neviem.

damian

Andie, byt na mieste normalalne zmyslajuceho cloveka, skor by ma fascinovalo, ako sa chlapec dostal z choroby a to pri tvrdeni ludi (podobnych Tebe), ze o par dni v nom bude rakovina naspat a urcite bez CHT neprezije.