PRAVDA O LEUKEMII – MYKOZY (PLIESNE)

Príspevok v téme: PRAVDA O LEUKEMII – MYKOZY (PLIESNE)
damian

PRAVDA O LEUKEMII – PLIESNE

Vyse 20 rokov metabolicka medicina tvrdi, ze pliesne (mykozy) sposobuju nadory, ako aj hlavne leukemiu. Vyse 20 rokov ti rozumnejsi onkologovia podavaju leukemickym pacientom protipliesnove lieky. Tento fakt je natolko zavazny, ze v auguste 2007 boli vydane europske smernice ohladom protipliesnovej a protibakterialnej profylaxie pri liecbe leukemii. :-)

www.ichs.org

Metabolicka medicina odporuca pri leukemii nasledovne:
- bezne antimykotika – lieky (v pokrocilych stadiach)
- vysoke davky vitaminu C
- cesnak
- skorica
- marhulove jadierka (pozor na predavkovanie!)
- ciste drevene uhlie
- astragalus – prirodne antimykotikum
- wormwood – prirodne antimykotikum
- komplex viaminov
- komplax mineralov
- 3 litre cistej, nebublinkovej vody denne
- traviace enzymy
- zvyseny prisun kyslika

ODPORUCA SA OKAMZITE VYLUCIT MLIEKO, HLAVNU POTRAVINU SPOSOBUJUCU LEUKEMIU!

myis

myis, odkial si? poradila by som ti gynekologicku aj s akupunkturou. neviem tvoje presne potiaze ale tiez mi napada chrbtica, ale mozno ajzaludok-pazerak teda palenie zahy sa niekedy-zvlast v tehotenstve ked je to tam postlacane javi ako problemy so srdieckom a stres to len zhorsi. neboj, chapem to, kazdy sme dakedy hypochonder, zvlast v tehotenstve ked ide aj o zivot cloviecika...

silviia

myis,nerozumela si co ti odpovedal kosa? ani ja, on je vzdy nekonkretny a neodpovie ako napr. odpovie damian,ci zds, RNG, ciro, vedec. ti odpovedia na otazku vzdy.tam sa skus opytat

silviia

BRATISLAVA 26. novembra (WEBNOVINY) - Liečba hepatocelulárneho karcinómu (HCC), najbežnejšej formy rakoviny pečene, zaznamenala významný pokrok. Oznámil to dnes na tlačovej konferencii lekár Národného onkologického ústavu Tomáš Šátek. Na následky HCC zomrie vo svete asi 1,25 milióna ľudí ročne a dosiaľ neexistovala systémová liečba s dokázaným účinkom na celkové prežívanie pacientov, uviedol Šátek. Nádejou pre ľudí s ochorením HCC je nová progresívna terapia v podobe tabliet s účinnou látkou sorafenib. Liek by mal spomaliť rast nádorových buniek a prerušiť ich zásobovanie krvou, ktorá podporuje nádorové bunky v raste. Môže byť účinný pre pacientov, ktorí čakajú na transplantáciu pečene, pretože spomalí rozširovanie ochorenia a skvalitní ich život, informoval Šátek. Podľa výskumov je nová liečba menej riziková ako konvenčná chemoterapia. Nová terapia môže byť prínosom do štandardnej systémovej liečby HCC a ponúka pacientom i odbornej medicínskej verejnosti príležitosť na zlepšenie výsledkov pri tejto závažnej chorobe. Otvára nové možnosti pre ďalšie skúmanie terapie. "Je to malý krok pre človeka, ale veľký pre ľudstvo," zopakoval slová astronauta Neila Armstronga onkológ Tomáš Šátek.

Onkologické ochorenia sú druhou najčastejšou príčinou úmrtia ľudí vo svete a treťou najčastejšou príčinou smrti u malígnych ochorení je hepatocelulárny karcinóm. Najčastejšími príčinami rakoviny sú chemikálie (najmä alkohol), vírus hepatitídy typu B a typu C, ako aj poruchy metabolizmu, uviedol na tlačovej besede lekár Marian Oltman z NsP Sv. Cyrila a Metoda v Bratislave. Informoval, že ochorenie HCC hrozí každému, kto trpí cirhózou pečene. Podľa výskumu Svetovej zdravotníckej organizácie z roku 2003 pripadajú na 100-tisíc obyvateľov SR jeden až traja pacienti HCC.

SITA

siilvia

ten nador v mediastina bol agresivny-rychlo rastuci, zial, aj take su. tak co v takych pripadoch??? !!!aka pomoc?ked uz ju ani nestihas,

sii

nie som odbornik ale na Slovensku je to velky problem uz len preto lebo ludia nerobia pravidelne zdravotne prehliadky ako je to v zahranici zauzivane (raz za rok) a druhy problem je ze aj ked ich robia tak to bude len odflakane a aj tak lekari na nic nepridu aj ked im to sedi pred nosom

silviia

kosa, opakujem sa, ako si mozes pomoct a vyliecit si rakovinu/ak sa da/ked o nej nevies?alebo sa dozvies prilis pozde a umries ci uz nemas silu a nevladzes??????????????????????! je to zakerna choroba. dlllllllllllllho o nej vobec netusis

RNG

Kedysi som mal na skole stareho pana profesora, akademika Gyarfasa.
Co som si od neho zobral najcennejsie bolo tvrdenie:
"Ak je to prilis zamotane a komplikovane, nie je to vedecke. Naozajstne procesy v prirode su v svojej podstate jednoduche, podstata je jednoducha a logicka. Ostatne je vsetko len pseudoveda."

ciro

andie,
ze je to fascinujuce? To si aj ja myslim! Clovek by normalne povedal, ze taka leukemia nemoze byt predsa taka jednoducha. Ze to musi byt urcite nejaky gen P48FR378 na 16 chromozome zmutovany do relacie exocentrialneho medozermu, pripadne, ze jej pricina musi byt najoko inak zlozito vysvetlena. Take jednodche vysvetlenie, ze nim mozu byt plesne, antibiotika a umele hormony v mlieku, tak to uz nie. Ako by potom vyzerali studovani lekari, ze po 6 rokoch studia vyjdu s niecim takym? To by zrejme neposobilo dobre na ich ego. Pricom nielen v medicine, ale aj v inych oblastiach vedy a zivota vobec plati, ze tie najgenialnejsie objavy boli vzdy tie najjednoduchsie. Co myslis? Mylim sa? :-)