ako sa zmierit s krivym nosom ?

Príspevok v téme: ako sa zmierit s krivym nosom ?
smutnaa

no ako sa s tym mam zmierit ze mam krivy nos hmm ? :(( strasne ma to trapi... dakedy na to aj zabudnem... a beriem to ze v poho... ale ja ten moj nos fakt neznasam.. je strasny .(( proste aj ked napr. sedim v buse a svieti na mna slnko a ja vidim tien mojho nosa pri sebe ... ach jaaaj... normalne furt si myslim ze kazdy na mna kukaaa..... chapete.. dakto ma aspon pekne telo alebo peknu tvar ..a ja ? aj by som mala peknu tvar .. keby ne moj nos sprosty .(( a o mojom tele ani nehovorim..nohy do x, prsia odlozene v skrini, brucho velke.. dobre dobre.. ale to sa aspon da skryt ! a nos ? to neeee... ! to sa neda nijak ... tak mi aspon poradte co s nim ? ako mam od neho aspon odputat pozornost ? :((( ako sa s nim zmierit ?

skazaton

myslim ze dobremu chalanovy , nebude prekazat tvoj nos ,a ti co sa ti smeju , tak takych ja vzdy berem z nadhladom , a smejem sa na ich ubohosti ja ;)

nikinka

dakujem vam baby fakt:) ste zlatee...tak ja sa s tym fakt snazim zmierit ... dakedy to ide .. aaale budem sa snazit este viac... uz som skusala aj to ze postavit sa pred zrkadlo a hovorit si aka som pekna a take :D a dakedy to fakt pomaha.. hehe .... ale asi ma to bude trapit do konca zivota :)) co uz ...a aj kvoli tomu sa trapim ze ma chlapci nebudu chciet len preto ze mam velky nos ...aj ked som sa pacila jednemu fakt peknemu chlapcovi radsej som ho odmietla aj ked on bojoval,lebo som si myslela ze ma potom jeho kamosi vysmeju alebo jeho ze ma taku frajerku s takym nosom :((( hmm co uz ... asi to bolo zle riesenie....a ked som prisla na to ze mi na nom fakt zalezi tak on ma odmietol .( ale pochopim ho no ... ale fakt diky za rady :)))

qixi

smutnaa..zmierit sa s tym musis sama. Bud sa naucis mat rada seba samu taku aka si, alebo neviem.Aj ked nie som zastankynou plastiky, je to urcite lepsie riesenie nez trpiet cely zivot depkami a komplexami..hm ale ved sa pozri na taku Adelu Banasovu, ta ma velky krivy nos a je velmi pekna a povabna. A uz som videla aj ine pekne baby s velkymi nosami. Ak sa budes na ludi okolo seba usmievat, mozno si nos ani nevsimnu :)Tak neviem, ci som ti pomohla..ja osobne problem s nosom sice nemam, ale zato s pletou, to je vecny boj s akne a jazvy, no co uz, asi kazdy mame nejake svoje trapenie. Pokial sme zdrave tak vlastne o nic nejde :) maj sa pekne

cwrbka

vies, ja som zazivala to iste..a v podstate este aj zazivam. no uz nie tak intenzivne ako volakedy. pozri, je to cele o tom, ako vnimas samu seba- nielen nos, ale seba ako celok. si krasna, mlada, inteligentna kocka, ludia ta maju radi nie pre tvoj nos, ale pre to, aka si.. ked som mala ok nalady a kaslala som na svoj nos, tak som sa citila stastna a potom som sa odviazala a bavila. ale akonahle sa zacnem v elektricke porovnavat, ze henta baba je krajsia, ta ma nadherny nos a tamta zasa super postavu a ja aka som skrata... by ma slahlo :) takze smutnaa, nebud smutnaaaaa, ae vesela!!!! ja som sa od malicka trapila so svojim nosom, teraz mam priatela a na nos kaslem. v zivote su aj dolezitejsie veci :-) a urcite mas lepsi nos ako ja :)