som este panna?

tines

Chcela by som vediet či môžem doist o panenstvo aj masturbaciou a ket krvacam 3tyžne či to môže byt tým že masturbujem dakujem

moniqa87

menzes si nemala? a test si si robila? a ked ti ide len o ten blby pocit, tak nabuduce nepi do nemoty, to je vsetko a zisti ti to iba lekar...
no vek mozno nie je dolezity ale uz v pripade ak by si zostala takymto stylom tehotna to by uz ten vek dolezity bol, tipujem ti najviac 18, tak sa spamataj a nestvaraj nabuduce voloviny, aj tak by som na tvojom mieste navstivila lekara uz len kvoli moznym pohlavnym chorobam, nikde nemas totiz napisane, ze ak k niecomu takemu aj doslo, ze ten dotycny si vzal kondom, vela stastia

anomka

ale mendzes som nemala vek nie je dolezity ide o to ze mam blby pocit i ked by mi to malo byt fuk ale nie je v kuse na to myslim lebo nic si z tej party nepamatam.

moniqa87

sama bez lekara to nezistisa preco je ti to take dolezite? nemala si pit do nemoty, to je prva vec a ak mas podozrenie, ze sa nieco stalo, tak si kup ihnet tehotensky test aby si vylucila mozne tehotenstvo, viac s tym uz asi nenarobis... nebola tam s tebou nejaka kamaratka? co by ti povedala co si tam asi tak stvarala? kolko mas rokov?

suicide

zasa, ja to celkom chapem, kedze ja som to tiez nemala ako zistit. citala som, ze su zeny bez panenskej blany a predpokladam, ze som bola aj ja z tych, pretoze som nikdy nepostrehla ziadnu zmenu, a vyzera mi to tam rovnako, ako ked som mala 11. .. :D

anomka

bola som na zabave nechtac som sa opila nic si nepamatam. stratila som tam mikinu nohavice som mala cele rinave a nevem ci som este panna......ako to zistim bey toho aby som nesla ku doktorovi??prosim pomozte mi!