LIANKA...QIU....SONIQA.....POMOC!!

extazy

salma:noo tak ziadne extra cviky bohuzial nemam,len brusaky a tak ze si lahnem na chrbat a zdviham nohy .. ale teraz som to fakt zacala cvicit pravidelne,ale to su takee nudne cviky,a vzdy to vzdaaam,nevydrzim toho vela urobit,ale budem sa snaziit... joooj dnes aj ja som bola u babky a pchala do mna same zakusky.. ale ja som odolalaaa.. haha :)) bolo to tazkee ale urobila som to... a vy ? ako sa snazite zdravsie zit hmm ? co obvykle jedavate ? .)))

salma

AHOJTE KOčKYYYYY.:)
tak vitaj u nas extazy teda:)Takze brusko posilnit? To je fajn,lebo aj ja chcem len tie cviky na brucho m avzdy tak ubijajaju ze sa ana to vykaslem,ale najprv chcem nieco schudnut z obvodu lebo som pribralaaaa vies papanie je papanie:) A ty mas nejake extra cviky v rukave ktore by si nam vedela poradit?:)
LIANKA- ahooj mojaa konecne si sem dobehla...rada ta vidim::) Ja som si aj myslela ze mas vela ucenia preto som verila ze dojdes kukuc:) Tak t budes mat tazke u babky nepapat dobrotky ako poznam babky tie len dobrotky by do teba cpali tak sa drz a ozvi saaaaaaaa.:)):)):
papaa

extazy

okiii,tesii ma ze ste ma vzali do svojho "klubu" hehe :))) takze zacnime!ale uz fakt...ja ani tak nepotrebujem schudnut ale hlavne si posilnit brucho,lebo maam straasne brucho .. ale vaznee..takze potrebujem cvicit,cvicit,cviciiit..len keby som nebola takaa lenivaaa .)) a zmenit zivotny styl..stravovacie navyky....takze ideme na to spolocne ouukeej ? :)))))) aj ja som odhodlana bojovat ! nezacnem od zajtra.. uz od dnessss...........

lianka

ahojteeeee,ahoj salmuska,nevykaslala som sa na to!som odhodlana dalej bojovat,naozaj som mala len kopu ucenia a same pisomky a bola somz tho riadne unavena.....a tak som asi tyzden porusovala dietu,ale odteraz zas idem dalej!samozrejme,ze sa budeme aj nadalej podporovat!vy sa mate ako babulky?:o)chodite cvicit?ja odteraz znova drzim dietua trenujem,slubujem :o)idem si spravit caj na chudnutie rooibos.....ak tu budete,rada popisem,lebo zas onedlho idem k babke na dedinu,tak budem odrezana od netu:o(ale len co pridem domov,pojdem sa na vas sem kuk :o)a extazy kludne sa pridaj a budem sa navzajom podporovat! :o)ideme do tohooooooo :o))))

salma

jasneze mozeesss kazdy je tu vitanii::)
a soniqa aacoooooojj mojaa.:) ako sa mi mass?? uz som tu dllho niekoho nevidela aj lianka sa nam nejako vyparila az sa bojim ze sa na to vykaslala ale dufam ze nie asi ma vela ucenia.:)

sonija

a je tu momentalne niekto????
:) tiez som si svoj jedalnicek vcera trosku podrbkala,takze potrebujem sa nkaopnut.baby ukazte sa tu castejsiee.mate asi wela robotky ze je tak.,.....:((