Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žltačka

edit

pred 11 rokmi som bola očkovaná proti hepatitíde, ak by mi teraz brali krv na vyšetrenie či nemám žltačku, zistili by mi, že som zaočkovaná proti žltačke?

RNG

Na poskodenu pecen(hepatitidy, mononukleoza, rozne otravy) som spominal protokol dr Berksona.
Je tak silny, ze ho dr Berkson pouzival s uspechom na "neliecitelnu " hepatitidu C, otravy hubami a podobne.

milluska

Ja som bola ockovana proti VHB pred 6 rokmi a teraz lezim na infekcnom s ALT-4.0 (norma do 0.6) a s mononuklezou povodne, teraz uz aj s infekcnou hepatitidou A. Takze testy na antigeny si dajte urcite prekontrolovat, aj ja som zdr sestra

dorka_4

Podľa toho proti akému vírusu Ťa očkovali...ale malo by to vydržať aspoň 10 r. možno aj celý život. Ako zdravotná sestra by si to mala mať preplatené zamestnávateľom, ale teraz polovicu sumy prepláca aj ZP Dôvera.(sorry za reklamu :-))

RNG

Cast hepatitid je sposobena virusami. A tie neustale mutuju. Takze ak to bolo proti virusovek hepatitide, asi dlho to nebude ucinne...

aljoska

Daj si vyšetriť hladinu protilátok a podla toho budeš vedieť.Aj nám to kontrolovali,podla výsledkov potom niektorých preočkovali,iných nie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žltačka - Fórum - ZDRAVIE.sk