Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neúčinný roacutane

Príspevok v téme: neúčinný roacutane
lucka.vra

Ahojte, mám 2o rokov s akné somamla problemy už neviem ani od kedy ale u kožnej som bola už v roku 1997 od tedy tam chodím pravidelne, nezabrala mi žiadna lokálna ličba, stale sa mi to zhoršovalo, sem tam i zlešilo, i ženská lekárka mi predpísala antikoncepciu teraz užívam antikoncepciu už asi 3 roky s prestávkami nejakými, a roacutane osm užívala pol roka anič , akonastalo zlepšenmie ale neviem, už to ani ako akne nevyzerá akor ako choroba, poradte, neviem čomám robiť,mám ženske problemy a kožne, toje asi to najhoršie. myslíte že mám zmeniť kožnú lekárku? lebo mám pocit že je to taká že na akné dá vetko od dílerov, a za všetko si doplácam, až na rocutane kt, aj tak nedostavaju vysledky ako všetic o nom hovorili.

katarina

no ja mam velmi dobre skusenosti z rocutanom velmi mi pomohol mala so strasne akne a to mam uz 24rokov a teraz mam krasnu plet a som spokojna velmi

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neúčinný roacutane - Fórum - ZDRAVIE.sk