Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si nechat vyrast svoje vlasky

Linguistics

jankaaaaaa, ked som mala uz Xkrat farbene vlasy, dokonca odfarbene aj peroxidom atd, myslis, ze to stiahne na moju farbu aj tak? Len tak zo zvedavosti sa pytam, ci nevies :)

jankaaaaaaaaa

neodfarbujte vlasy peroxidom, kupte si B4 color remover. videla som to v dmku. a ono to "vygumuje" tu chemicku farbu a necha len vas prirodzeny odtien

ja mam

ja som si nechala vyrast moje vlasy uz mam svoje vyse 3 rokov :) pekne leskle zdrave nechemlonove a nemusim si drbat vela balsamu iba sampon a pohoda rozcesem :) ja som si ich dala zostrihat mala som kratky uces taky strapaty teraz mam vlasy pod lopatky dlhe pekne hnede :) obcas si dam farbiacu masku na vlasy hnedu co mi len zvyrazni moju hnedu ale ta sa mi zmyje hned na druhy krat ,ale neriesim :) nieje nic krajsie ako pekna leskla nechemlonova hriva :)

Saška

Takže ja mam teraz čierne vlasy asi 10cm pod plecia...a mam ich strasne suche a znicene...chcem si nechať vyrast svoje...a idem to spravit tak ze si ich zosvetlim na niejaku blond...aj ked viem že budu znicene ale to mi je jedno nehavam si predsa vyrast svoje...a potom ked uz blond zacne vyrastat si dam niejaku bledo hnedu ( co najviac podobnu mojej original farbe) a uz si to len neham rast...a nebude vidiet ten rozdiel medzi mojoou a ciernou...a postupne sa budem davat len podstrihovat...a ak to bude moc vidiet nafarbim sa len tmavsim hnedym samponom...ale ked uz budem mat svoje dlhe a zdrave zase sa dam na čierno..=) ah jaj...dufam ze sa mi to podarii...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si nechat vyrast svoje vlasky - Fórum - ZDRAVIE.sk