moje vlasy pomoooooooc.............

petka111

Moje vlasy su suche velmi mi vypadavaju , moze to byt pouzivanim zehlicky?? prosim poradte mi nejaky ludovy sposob na suche vlasy....dakujem

nikaa

a ten odvar zo zihlavy si mam dat na vlasy pred tym ako si ich umyjem alebo potom ako si ich umyjem ????a kolko dlho si to mam nechat na vlasoch ???

zara

Aj Klorane ma taku kuru proti vypadavaniu vlasov, ktora sa sklada z dvoch druhov ampuliek, vmasirovat si treba obidvoje, uz si to presne nepamatam, ale mne to pomohlo. Dostat to v lekarnach, kde predavaju znacku Klorane. Su to aj sampony, balzamy, vlasove masky, aj detska kozmetika.

nikaa

tai:mozno mi preto pada viac vlasov lebo mam kucerave vlasy a cesem si ich iba ked si umyjem vlasy..........lebo predtym som mala rovne a cesala som si ich kazdy den ale teraz si ich uz nezehlim

tai

Ahoj nikaa, nepodliehaj panike, viem presne ako sa cítiš..prednedávnom som mala úplne rovnaký problém ako Ty. Odporúčam Ti "žihľavovú kúru" tzn. popíjať žihľavový čajík a oplachovať si vlasy tiež odvarom zo žihľavy. Ten odvar musí však byť čo najviac "koncentovaný" (úplne tmavozelený). Častejšie si dopraj mäsko, vajíčka, jednoducho bielkoviny. Ak chceš, tak si môžeš kúpiť v lekárni aj nejaký ten "vitamínový doplnok"..je ich veľa..odporúčam Viaderm, alebo aj Revalid, albo niekedy postačí aj "obyčajný" zinok, avšak neodporúčam Ti investovať peniažky do tzv."šampónov proti vypadávaniu vlasov" nech sú akokoľvek značkové..aspoň ja s nimi nemám veľmi dobré skúsenosti. Ozaj, Tvoj problém môže byť zapríčinený aj ročným obdobím.."hovorí sa, že keď padá stromom lístie, ľúďom padajú vlasy"..možno je niečo na tom pravdy, hm? Źelám Ti veľa šťastia...

mika1821

mno,mne vypadavaju vlasy uz druhy mesiac, je to tak 400 pri umyvani a plus este tie ktore vypadnu pocas dna...je to hroza,ale zacala som uzivazivat od vichy dercos a minexil,vysledky by sa mali prejavit uz za dva tyzdne,tak budem informovat,a idem skusit aj akupunkturu.ten od dove je na vypadavanie v dosledku lamavosti,tak si musis vsimnut ze ci ma vypadnuty vlas vzdy aj korienok...ak ano,dove ti nepomoze:))ak nie,mozes si gratulovat...podstrihnut sa,nazehlit valsy,pouzivat masky a starat sa o valsy lepsie...tot vsio:))