Obhrýzanie nechtov

ohryzena

prave som si kupila lak proti obhryzaniu nechtov od miss sporty, celkom funguje, je strasne horky ked chcem zacat kusat, ale by ma zaujimalo ci si ho mozem natriet znovu este aj na ten stary, lebo sa mi zda ze sice sa neodlupuju ale uz ta horkost vyprcha po par dnoch. alebo mam odlakovat ten stary a zase natriet na novo? kto by vedel?

snaha22

Ja si nechty hryziem od malicka ale snažim sa stym prestať, teraz je to 3 tyzdne co si nehryziem nechty a je to celkom v pohode,,,, pomohol mi lak na nechty a je to krajšie ked mam pekne nechty ako keby som mala z hororu,

petruss

ja som si obhrýzala nechty odmalička, ale pomohli mi jedine gelove nechty,ktoré vyzerajú ako moje, rada sa o ne starám aj ked to ide do prachov, ale oplatí sa, cítim sa sebavedomejsie ked mam pekne nechty....

cica

ja som si kusala nechty asi do 14 a mama uz nevedela co ma so mnou robit!nakoniec ma to preslo lebo som tuzila po dlhych nechtoch ale obcas sa pristihnem s prstov v ustach,nutkanie ako pise civava ale poviem si ze to nestoji za tie dlhe nechty preotze dlho rastu potom...

čivava

Je to o psychike, takže neviem či sa sama tohto zlozvyku zbavíš, ja som ten problém mala asi do 20 r., ale stále mám tendenciu dávať si ruky do úsť, je to také podvedomé nutkanie. Rada neexistuje, možno frajer, ktorému sa budú strašne páčiť dlhé nechty a ty to pre neho z lásky spravíš...