Tetovanie (5 dni po)

natalcok

CALCIOVU NIE PREBOHA. vytahuje farbu, zbledne to. bepanthen ! a hlavne prvych 7 dni skoro vobec nenatierat! mokva to preto lebo ked na tom mate film hocicoho tak je to bezna reakcia. treba drzat v suchu a nenosit priliehave oblecenie. nevyjde ani miligram farby von

Sinnn985

Kritika ty si asi najinteligentnejši človek, najlepšia veštica na svete že vieš aké problémy majú ostatní...

kritika

SASA keby tak vsetci ludia mali tvoje problemi svet by bol krajsi :))

Dalsia vec toto nieje reklamne forum !!!
Vysvetlite mi prosim ako mozete mysliet na bussines pri rieseni jozovho problemu???
JE TO NELUCKOST A PRIMITIVITA !!!

sasa

hej poradte som objednana na piatok na tetovanie ale naviem este ake chcem a hladam ale neviem najst bojim sa ze si vyberiem a nebude sa mi pacit......chcem to na kotnik na vysku mohol by mi dakto poradit a odpiste prosim na e-mail keby som tu nahodou nebola lebo ochvilu odchadzam moj e-mail je Sassshica@azet.sk

ZyxerkA

ak ti hnisa, je to zle... pri spravnom hojeni by to malo trochu mokvat, a ako vravi lori, vytvori sa chrasta. kup si mast calcium panthoreticum, ta mast sa pouziva vsade na tattoo, a natieraj si vzdy ked sa ti vysusi.. ak nechces aby ti popraskalo, nesmie sa vysusit

lori

Ako presne hnisat,cerstve tetovanie totiz vytvori chrastu a ta sa olupuje.A co s tym presne robis,na akom mieste ho mas,a preco si si to dal robit v lete?