pysky

Príspevok v téme: pysky
pysky

Viem je to už hrozne otrepaná téma, ale ja sa kvôli tomu tak trápim :-(. mám 23 rokov, a ešte som s nikým nemala NIČ no okrem bozkávania, ani petting, jednoducho nič. A to hlavne preto, že sa hambím, za to čo mám. Mám veľké pysky asi 2 cm, ani nie sú rovnako veľké. A nehovorte že to nič, že sa to chlapom páč. Lebo ked sa to nepáči mne, ako sa to môže páčiť iným. Asi zomriem ako panna :-(. Prečo nemôžem mať normálne ako ostatné baby, aj ja už túžim po partnerovi, ale asi tak z toho nebude nič :-(

jopiq

jasnacka velke pysky su mnam :) osobne ma to vzrusuje viac ako male... hlavne pri oralnom hrani sa s nimi. A co sa tyka toho gynekologa co tu niekto spominal. Neviem preco by si sa mala bat alebo hambit sa lekara. je to odbornik a videl uz urcite kade co. takze verim tomu ze pri pohlade na tie tvoje neodpadne, nepride mu zle a dokonca sa mu ani nepostavi :D :D :D

janekMY33

Ale ved ako mozeme vediet ci sa nam to nebude pacit schvalne odfot si ich iba to seba nemusis a schvalne a seriozne ty mozem povedat ci sa mi paci alebo nie a mozem ty povedat ze uz som ich videl dost a zatial sa mi pacili vsetky.mircoMY33@azet.sk

atm

s tymto moze mat nejaky zasadnejsi problem asi len nejak homosexualne orientovany chlap.. ja nechapem co riesite.. sme ludia a nie umely kenovia a barbieny:) navyse kto na takychto veciach zaklada vztah??

loliloli

ja ked to robim zo zenou, tak pri normalnom styku mi to nevadi, ale ked ju mam lizat a robit ustami, tak sa musim pri velkych pyskoch premahat, nepaci sa mi to, je mi to neprijemne. A ked ma malicke, tak to robim s radostou. ALE chcem ti povedat ze ked ta chlap bude lubit, tak to je jedno ci ich mas 4mm alebo 3 cm, bude to jedno, hlavne si musis zalozit vztah nie na sexe, ale na spoznani sa, sex je zly zaklad pre vztah, ale zas ked si budute \"nekompatibilny\" totalne, aj to je zle

maximus

štatisticky je menej žien s takto pekne rozkvitnutými mušličkami - berte to tak, že ste podpultový tovar :o)

maximus

hovorte si čo chcete ... zbožňujem to!!! mnohým chlapom sa to páči!!! fotky z uvedenej stránky ... hmmm pekné pyšteky ... ak sa niekomu nebudú páčiť, nech nechá tak ... no nie?! ten pravý ich bude zbožňovať a bude ťa nosiť na rukách

oddsas32

ešte máš možnosť plastickej operácie, ale ja by som sa na to vykašlal byť tebou :) príroda nás robí takých akými sme a každý máme predsa pár odlišnosti tak čo :)