got2b straight on na žehlenie vlasov

matqa

mam got2b straight on alebo welmi mi to nedrzi vlasy rovne za 10 minut mi skuceraveju to je hroznee ale to asi zavisi od toho jaqe mas vlasy

zuzuliena

ahojte!

ako mam pouzivat ten sprej got2b?
dam si to namokre vlasy, vyfenujem, a ked uschnu, tak si to mam rozcesat?

zehlit sa maju len rozcesane, cize ked to rozcesem, nevycesem ten sprej?

evula

ja som pouzivala loreal, a zdalo sa mi to take nic, chcela som skusit nieco lepsie, tak som si kupila got2b a poviem vam, ze radsej sa vratim k loreal, lebo ja mam z toho strasne zlepene vlasy, akoby som si na ne nestriekala sprej na vlasy a potom sa snazila vyzehlit.. dokonca mi to ani nejde vyzehlit s nim :-( jedinu jednu vyhodu to ma: rozprasovac - lahunka aplikacia... inak zleeee

nikaa

aj ja si chcem kupit got2b na vyrovnanie vlasov je to naozaj dobre ?vydrzia vam s toho rovne vlasy ? lebo ja mam kucerave tak neviem ci to pomoze alebo nepoznate nieco dobre na vyrovnanie ? mam to ruzove mlieko od loreal aj to co reklamovali s tou kleopatrou a nic nepomaha .pls pomosteeeee

henika

to ružove mlieko som už vyskúšala a pravdu povediac som ho už viackrat nepoužila.. mala som od neho strašne mastne a zlepene vlasy. Inak ešte je celkom dobra pena od lybaru taka v oranžovom balení

terry

ano aj ja musim povedat ze je lepsi ako loreal studio hot straight...neviem ci vlasy su menej poskodene ale ak je vlhko tak aspon sa mi tak netocia:-)