make up ......vichy alebo la rose posy

denisa

Uz asi 4 roky pouzivam skinoren... teraz som chcela vyskusat nieco ine ci mi to nepomôze viac, dostala som eclaran5 a musela som si kupit taky drahsi krem aby som nemala suchu plet od liecby. Výsledok .. objavili sa mi na licach vyrazky. Myslím si ze som mozno na jeden z kremov alergicka

heaven

Suhlasim s tebou macik, vela firiem je lepsich ako vichy a pritom vichy dava vela penazi do reklamy a zaplatila si za to,aby bola predavana v lekarni....

macik

deniska never tomu, vseobecne tu panuje teoria ze vsetky make upy predane v lekarni su liecive.. ked sa nad tym zamyslis, nepripada ti to ako dobry obchodny tah? firma zaplati lekarni aby sa mohli jej vyrobky predavat tam, hodi si cenu ze dovidenia a baba je zblaznena ze PRAVE TEN MAKE UP je naj naj naj liecivy ci co , lebo je z lekarne, ma na sebe nalepku Vichy a stoji majland, to este zdaleka nie je zaruka uspechu, ale jedine slovo - marketing. Mozem sa opytat odkial si?

denisa

momentalne použivam od rimmelu cool matte penovy .. zatial som spokojna..konečne sa mi neleskne pleť .. ale myslím si že predsa z lekárne je lepsí lebo sú tam aj tie liečiace úcinky

denisa

už chodím ku dermatologičke a použivam rôzne kremy ... no zatial bol najučinnejší skinoren .. takže už len nejaky make up potrebujem aby som to zatial mohla pekne zakryt nedostatky ..lebo tie sú stále

danielab

- ahojte, ja som tiez toho nazoru, ze makeup nemusi byt zrovna znackovy, hlavne musime mat plet znackovu my.A to dosiahneme tym, ze sa budeme o nu co najlepsie starat,dbat a rozmaznavat ju. Asi tak

macik

deniska najprv sa snaz vyliecit si plet, zakryvanie akne nic nevyriesi, a ked ju budes mat krasnu, mozes si dat hocijaky make up a nie vyhadzovat tisic korun len za znacku.