milujem svojho muža, ale nemôžem s ním spávať...

Príspevok v téme: milujem svojho muža, ale nemôžem s ním spávať...
nellka

Ahoj, je to presne tak. Mám svojho muža rada, v poslednej dobe si celkom rozumieme, je pravda, že sme prešli už asi dvomi vážnymi krízami, z ktorých sme sa ale vyhrabali a teraz je to ok. Ale čo je problém, že ja ho už nevnímam ako sex. objekt- rada sa k nemu pritúlim, ale sex nehrozí. Chovám k nemu city, ako k súrodencovi a nie k manželovi...Kam sa mám obrátiť? Je to len môj problém? K psychológovi, alebo sexuológovi? Ja už neviem, čo ďalej a trvá to už hrozne dlho. ak sa to nevyrieši, pochybujem, že mi raz nezahne, alebo že sa náš vzťah kvôli tomu nerozpadne.

nellka

Sme manželia už skoro 9rokov a musím povedať, že nie som taký ten sexuchtivý typ. Myslela som si, že to nie je až také dôležité/strašná naivita/. Asi som sa nevyhrabala z tých predošlých kríz, asi mám strach a vo vnútri už neverím tomu, že by sa náš vzťah mohol trvalo zmeniť k lepšiemu. Môj muž je zvláštne ľahostajný človek. Jemu proste isté veci nedochádzajú. Keď nemá problém on, nemám ani ja. Ja poviem, že vidím problém v tom a v tom a on povie, že to je blbosť, že to tak nie je a skončili sme. Naučila som sa žiť s ním kvôli deťom, kvôli tomu, že takto je to pohodlnejšie...a je ťažké to zrazu zmeniť. Musela som sa to naučiť- mala som pocit, že chce mať hlavne pokoj a nebavilo ma donekonečna viesť monológy. A jemu teraz vadí, že nechcem sex. Ja sa mu nečudujem, ale mám strašný blok, viem, že keby som to robila kvôli nemu, tak sa mi to začne až protiviť. Tak sa poobzerám po nejakom psychológovi, ale už teraz mám z toho strach.Na druhej strane teraz s ním nie som len kvôli deťom a pohodliu...myslím, že ma má naozaj rád, ale nemôžem sa odblokovať.

mamca

Vyzerá to,že ty si sa z tých kríz celkom nevyhrabala...Pre znovunájdenie dôvery a príťažlivosti asi nestačí vzťah fungujúci v "mierovej"rovine. Skús to so psychológom.

IvanBA

Tazko poradit, ked pytajuci neda ani inf. kolko ma rokov,ako dlho su spolu ake krizy islo ...Je to anonymne,tak sa treba aj trochu odkryt.Kedy a preco asi tento stav vznikol.Tam treba hladat pricinu.Su aj taky, ktory od istej doby neznesu pach tela partnera a nevedia si poradit.