dievcata ktore mali sex piste

Príspevok v téme: dievcata ktore mali sex piste
mesiacik99

Ahojte chcela by som sa vas opytat ze ci je to mozne ze ked som mala prvy sex tak ma zacali boliet prsia brucho a tak ze ci je to proste mozne ze je to hormonmy, Aj ked mam s priatelom sex sem tam po sexe ma bolia prsia hlavne bradavky. Mam taky pocit ze je to tym ze moj partner sa s mojimi bradavkami rad hra ved chapete na co myslim! Lenze teraz mam take obavy jak svina dostala som pvy menzes o den neskor na to druhy o 5 dni skor a len 3 dni tvral ale v tom case som velmi stresovala a teraz prednedavnom som dostala krami na cas prsne lenze mam stale strach ci niesom v tom ... . uz som si kupila aj tehotneske testy a vsetko mi vyslo negativ lenze teraz stresujem lebo moje bruska sa mi zda nafuknute je to mozne ze je to tym ze som 11 dni pred kramami a prsia ma este nebolia?? prosim dievcata poradte... dakujem

:)

nafuknute brusko nemusis mat len kvoli menzesu .... ja som napr. mala len tak nafuknute brucho 3dni ... bola som ako balon este ani tricko mi nesiahalo tam kde obvykle ... a ked ti vysli negativne testy tak nestresuj ... tym ze stresujes si mozes sama oddialit menzes ;)... ja som stresovala a 2 mesiace som kramy nemala

potworka

Podla mna stresujes uplne zbytocne,ved ked si dostala menzes tak by malo byt vsetko o.k. A to nafuknute brusko si mozno aj namyslis,ked ti zacina trosku lepit tak fantazia funguje asi kazdemu...podla mna sa nicoho nemusis bat