Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

svrbenie bradavky

gastanko2016

ja mávam často suché a niekedy aj popraskané bradavky. Začala som si ich natierať bepanthenom care a pomohlo. Krém mi pokožku dobre hydratuje a po pár dňoch mám pokožku ok. Pokiaľ je to ale dlhodobejšie a nič nezaberá, tak by som navštívila radšej kožného lekára.

petulenka

Kvacka, plne s tebou suhlasim. Bojujem s kvasinkou uz od oktobra a je to velmi narocne dodrziavat protikavsinkovu dietu. Uz zopar mesiacov ma svrbia prsniky, dokonca som si pred par dnami nasla v lavom hrcku. Som dost vystrasena, kedze premnozena kvasinka moze byt za vznikom rakoviny.

kvacka

zdravim,

pravdepodobne sa vo vsetkych pripadoch jedna o kvasinkovu infekciu (kandidoza). treba upravit stravu, pripadne poriesit nejake lieky...

siminaO

Ahoj,mna najskor svrbela jedna bradavka a teraz uz aj druha,troska po nich prejdem a uz ich ma citlive a len sa o ne optieram.mam to uz skoro pol roka,a som z toho nervozna.Pouzivam aj krem,ale nic..neviem,ako s tym dalej..dakujem

cecilka67890

baby,ženy môže to byť alergia na niečo! nato ste nemysleli? keď to neni jedno, tak druhé. rozmýšlajte trošku :)

mata55

mamm taky problem. dost často ma bolia a svrbia kozy prsia. ale neviem co s tim mam robit. prosimm ak zistite preco a co by pomohlo tak mi napište e-mail matasiskova@gmail.com dakujem vam dopredu. aojky

zabka083

dakujem ekzem prsnikov to som nepocula .......mam ich citlive mala si to ked si bola mladsia ale ja tiez nie som najmladsia mam 28

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

svrbenie bradavky - Fórum - ZDRAVIE.sk