bolesti pri kramoch...poradte

dragonka

skus HAK v dnesnej dobe ti to navrhne aj gynekologicka sama ked jej povies o tych problemoch pomaha aj pri menstruacii a tak isto aj na plet :)

s-ladiee

Mala som ten isty problem ako ty, pravidelne som raz mesacne vynechavala skolu, casto sa mi stalo ze som v skole zrazu zozelenela a vracala. Vsetko vyriesila antikoncepcia.

zuzana18

AHOJTE BABY.JA SOM MALA STRASNE PROBLEMY KED SOM VZDY MALA DOSTAT MENSTRUACIU... STALE SOM SA BALA TOHO DNA LEBO TO BOLI NEZNESTITELNE BOLESTI.. ANI SOM KOLI TOMU NEMOHLA IST DO SKOLY,MUSELA SOM DOMA LEZAT,NEZABERALI MI ZIADNE TABLETKY..ZIADNY PANADOL NIC... ALE LEKARKA MI PREDPISALA ALGIFEN, PAR KRAT MI TO PREDALI AJ BEZ PRED PISU..MNE TO FATK STRASNE POMOHLO... :P Drzim prsty...

mojik

neviem ci to pomoze aj vam,ale mne pomaha na uvolnenie krcov, ked si dam na brucho nieco teple, moze to byt aj flasa s horucou vodou...dolezite je byt stale v teple

vladka3333

ja som takto trpela asi 4 roky, neopisatelne krce, bolesti, a stale som zvracala, nemohla som ani ist prve 2 dni do skoly a neskor mi to komplikovalo zivot v praci...jedine co mi pomohlo bola hak, lutujem,ze som si ju nedala predpisat skor, odkedy beriem hak nemam bolesti, menzes mam pravidelny a kratsi a nezvraciam, drzim palce

???

pocula som ze HAK pomoze od boesti a krcov ... no ja mam okrem neznesitelnej bolesti a krcov aj zvraciam:( cyklus mam velmi nepravidelny ... pomohla by mi HAK???