bolesti pri kramoch...poradte

mamba

ja som nikdy nemavala menstruacne bolesti a teraz som si dala predpisat antiku jem ju 3. den ale tie krce sa nedaju vydrzat tak newiem :( dufam ze to prejde

eva vida

Ahoj.Mam 25 a menzes od 10-rokov.Velmi silno krvacam 7-8 dni ,kazdych 17-22 dni mam krami a silne bolesti s doprovodom krcov,ktore mi idu az do konecnika.Bola som vela krat u lekara a odporucil mi antikoncepc.Pomohla, krvacala som ovela menej a bolest mi ustupila,lenze prisli vedlajsie ucinky,este horsie.Odpatavanie,tocenie hlavy...atd.Vyskusala som asi 5-typov antik.a stale to iste.Takze teraz beriem kazdu menstrua.3-krat denne ibubrofen 600 n bolest plus 2-krat denne hocico,co obsahuje paracetamol.

chlebicek

AHOJTE, poznam kamaratku ktora mala take bolesti ze chodila na injekcie do nemocnice.Ja by som vam urcite odporucila zajst ku gynekologovi a povedat mu vas problem a neznesitelne bolesti aj lieky ktore ste brali lekar pomoze najskor. vela stastia

1bambulka14

poznam tie bolesti, teda menštruačne krče velmi dobre...mavala som ich aj ja, pokial som nezačala brat antikoncepciu...tie krče som mala pravidelne každy prvy menštruačny den a na druhy den mi to prešlo do nôh a chodiť som nevladala...antikoncepcia mi pomohla proti menštruačnym krčom, teraz ich mam strasne slabučke, ale to je normalne...a ešte mi pomohla s tym, že kramy mi chodia na čas...

katarina

Ahojte...ja mavam tiez poriadne bolesti..najlepsie mi zabera Ibalgin..niekedy zjem aj tri, v prvy den, potom pijem caj z alchemilky zltozelenej, tiez to pomaha, ale len pri miernych bolestiach. Mala som uz aj antikoncepciu, vtedy to bolo v pohode, no vysadila som to, pretoze mi to pride neprirodzene jest stale nejake tablety. Teraz uvazujem nad psychotronickou...pocula som uz aj o nejakych praskoch na predpis, ktore sa rozpustaju vo vode, vraj to zaberie ihned. Skuste pytat bud u gynekologa alebo u obvodnej lekarky.

ja 19

no mne o bolesti daco rozpravajte...
to je u mna daco hrozne...ked si dam panadol femina tak si mozem aj 4 a nic...pouzivam voltaren rapid je na predpis...pomoze behom 2 hodin a do vtedy trpim a lezim a pokusam sa zaspat...a ked to dostanem v skole cim najskor utekam domov lebo sa to neda vydrzat

sisik

ak su to silne bolesti tak panadol femina nezaberie mne uz ani ibalgin 400 nepomoze co je asi dvakrat tak silne ako panadol najlepsie dat si ibalgin a potom nejaký cajik na uvolnenie hladkeho svalstva (kupis v lekarni pýtaj caj na bolesti pri menst.) tato kombinacia zaberie mne vacsinou a to fakt mozem povedat ze ja prezivam kazdý mesiac peklo kedy ma zo skoly mama odnasa autom a boh chran aby sa ma dakto dotkol :P

evi

awoj .. aj ja som mávala silné bolesti a nielen ked som mala menštruáciu ale krče som mála aj týžden pred a týžden po...bola som u gynekologa predpísal mi tabletky (6v jednom balení) ktoré mi stiahli bolesť ale iba na ten jeden den a teraz beriem HAK a nemám skoro žiadne bolesti a ak tak len mierne.. no pre HAK som sa rozhodla aj pretože mám partnera... ale vraj sú aj kvapky na meštruáčné bolesti,kt. tiež predpisujem gynekolog

tino6868

Ahoj...viem o niecom....Moja priatelka mava prudke bolesti pri kramoch...No minule prvykrat uzila...PANADOL.pre menstruaciu....Je to jeden druh panadolu...Pytaj si ho v lekarni...Stoji okolo 65sk..Priatelke behom dvoch hodin prudke bolesti uplne ustupili