Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kto mi poradi ???

Príspevok v téme: kto mi poradi ???
strapec

Už 2 dni mám bolesti hlavy v zadnej časti hlavy alebo hore na temene.Bolesť prichádza nečakane,je bodavá,nepríjemná,až nemôžem napr.pozerať tv alebo sa sústrediť na inú činnosť.Po pár sekundách sa bolesť stratí.O chvíľu sa to opakuje znova,dokonca ma bolestivé bodanie aj v noci asi 6x zobudilo zo spánku. Nikdy som ešte nebola chorá,netrpím žiadnou chrobou (?)ani migrénami. O čo môže ísť.K lekárovi idem až v pondelok,na pohotovosti by ma s takouto vecou pravdepodobne vysmiali.Bojím sa.

jetam

S podobným pichaním v záhlaví som mal potiaze pred niekolkými rokmi. V lekárni mi poradili BELASPON 3 x 1 tabl. po jedle zapíjat castejsie trochou vody cca 1 dcl-pri pocite sucha v ustach.Prešlo mi to , ked sa to niekedy prejavilo stacilo si dat v zaciatkoch 1 tabl. a prestalo. Ak je to nervoveho pôvodu v priebehu 2 dní to ustúpi. Chce to klud, neznervózňovať sa a prejdeto aj na trvalo.Ak nie zajdi k lekárovi.

Soraja

nemas nieco s ocami? lebo mna bolievala hlava v zadu od oci, aj ma este zvykne, ked dlho pozeram do pc, alebo sedim nad knihami. Neviem, mna ked to zacne boliet je to neznesitelne, väscinou si dam nurofen a pomoze to, ale k lekarovi urcite chod. INak ma hlava zvykne bolievat aj od chrbtice.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kto mi poradi ??? - Fórum - ZDRAVIE.sk