tabletka "den po"

laurus

escapelle naozaj nerozhadze cyklus. mne sa akurat oddialil o tri dni ..ale moje telo je cele divne, takze by som na to nebrala ohlad.

laurus

escapelle naozaj nerozhadze cyklus. mne sa akurat oddialil o tri dni ..ale moje telo je cele divne, takze by som na to nebrala ohlad.

danuska123

postinor sa uz nevyraba a ten v tele rozhadzal babam uplne cyklus.v lekarni dostanes miesto postinoru3 escapelle a je to len jedna tabletka,co postinor boli tabletky2.escapelle ti nerozhadze cyklus na pol roka ako postinor.je drahsia ale lepia aj.mne to nerozhadzalo cyklus,takze asi tak:)

poliewoocka

Tabletka po,Escapelle,Postinor...
Citala som,ze posobia do 72 hodin ale sposobia v tele brutalnu pohromu,rozhadzu cyklus.Cim skor uzijes,tym je mensia pravdepodobnost otehotnenia.

mika1821

no ja som ju mala...dostala som menstruaciu jeden den a druhy den nic, treti den nic, tak mi svagrina poradila tu tabletku...tak som si ju dala ,potom druhu a za tyzden som dostala taku silnu menstruaciu,ze zo mna kusy vypadavali..tak som sla ku gynke a ta mi nadal ze co som si to dala ked mi meskala menstruacia,ze som si mohla vajecniky odparit a uz nikdy nemat deti a ze som mozno potratila...takze mi zobrala krv,spravila ultrazvuk,a nastastie to nic nebolo...takze ked si budes xciet dat tabletku po, daj si ju hned po styku a nikdy nie ked ti budu meskat...:)

fraisee

spolahliva je len abstinencia ale tato tabletka ma pomerne vysoke percento uspesnosti, cim skor ju uzijes od iknkriminovaneho okamihu,tym je ucinejsia.. ale si pozri ci je v zarucnej dobe, spoluziacka si dala po zarucnej dobe, proste si to nevsimla a uz ma rocneho chlapceka