Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia KPM

Sedlo

dobry den narodil som sa jednym semenikom,ktory mi aj ten musely odstranit pre nador asi pred rokom.Mam brat hormonalnu liecbu.Chcel by som sa opytat lebo teraz ma tazi aj v krku ale nic ma neboli moze to byt aj kvoli tomu ze mam nedostatok hormonov alebo ze mam jeden hormon znizeny

hbgm

katarina, na Slovensku je problem sa dostat na beznu psychiatriu, nejake luxusne sanatoria tu zatial nikto nevybudoval. Hladat mozes dalej, ale podla mna je to zbytocne.

katarina_18

Dobrý deň!
chcela by som sa informovať, či nepoznáte na Slovensku nejaku súkromnú nemocnicu/kliniku, kde sa v peknom prostredi lieci depresia. Moj otec trpi touto chorobou, ale neviem najst vhodne miesto na liecbu a relaxaciu, Nemame zaujem o bezne psychiatricke ambulancie, nakolko v takychto zariadeniach sa liecia spolu vsetky od seba rozlicne choroby. Depresia, vyhorenie z prace je zvlastny druh choroby, preto mame za to, ze na liecbu tejto choroby je nevyhnutne potrebna kvalitna lekarska starostlivost a vhodne prostredie. V zahranici existuju take nemocnice, avsak na Slovensku sme o takom zariadeni nepoculi.
V prípade, ze viete o nejakom vhodnom mieste, prosim dajte vediet!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Diskusia KPM - Fórum - ZDRAVIE.sk