Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Partnerka sa pri orgasme pomoči

Príspevok v téme: Partnerka sa pri orgasme pomoči
zufalček

Ahojte prosim vás poradte mi v mojom probleme mám priatelku s ktorou sme už dva a pol roka a až teraz sme začali spolu viesť sexuálny život.Všetko je fajn a krásne ale ja už mám dosť skusenosti ale toto som ešte nikdy nezažil problem ktorý momentále mám.Zistil som že mojej partnerke pri orgasme s pochvy vystrekne moč niekedy málo niekedy moc a neviem si to vysvetliť nič take podobne som nezažil a neviem či je to normálne alebo nie že sa vždy pomoči.Prosim poradte mi niekto alebo stačilo by mi keby ste niekto vedeli nejaku stránku najakeho sexuologa ktoremu by som mohol napisať aby mi poradil.Moc dakujem.

drakenko

Hmmm... no neviem, povedzme, že na to nieje "príležitosť". Nieje plnoletá, a jej matka o našom "ťuťu muťu" nevie :(

eliiiz

drakenko riešila som zúfalčeka..v tvojom prípade , by som navrhla ísť partnerke ku gynekológovy..
mala by to prediskutovať s ním. určite jej navrhne nejaké riešenie. možno sa podrobí nejakého zákroku, ale určite to bude potom stáť za to!

drakenko

ELIZKA: Mne nevadí že strieka, pretože ona nestrieka, lebo sa bojí mať orgazmus, aby sa nepocikala. AK by aj, nevadilo by mi to, ak by pri tom striekala, bol by som šťastný. Ale vadí mi, že sa bojí dostať orgazmus.

A čo sa toho v sprche týka: ona sa nepociká PRI orgazme, ale POČAS masturbácie.

elizka

keď baba s tebou nedosiahne orgazmus, tak to je problém na riešenie. ked ti to vadi ze strieka, si kupte poriadnu latexovu plachtu. ak ti vadi, ze strieka a ma orgazmus, tak si vadny. ty sriekas tiez, aspon v to dufam, a to ti neprekaza. je to ine, je to zvrhle..ci ty nemozes byt zvrhly?

Ucitel

Ten prírodný jav sa nazýva Ženský výstrik.Squirt kto má záujem a otázky ohladom tejto témy nech mi napíše na
Samotar3@azet.sk.

D_nika

drakenko, ked si to robi vo vode, tak to je ine... teda ako sprcha a voda celkovo ten zvuk evokuje v cloveku pocit na mocenie... a to urcite nie je orgazmus, ked pri nom cika.. aspon si myslim...

drakenko

No hej, pri bode G je to normálne, nie? Ale čo klitoris? Zúfalček predsa hovoril že sa to jeho priateľke stáva pri orale, a to je na klitorise (jedine že by vedel lízať vagínu zvnútra).

ratata

ahojte všetci čo ste sem prispievali, chcem vám len povedať jednu dobrú správu. Všetci by ste boli štastný keby ste také orgasmy mali a chceli by ste ich mať a myslíte si to majú len niektoré ženy, ale to je blbosť, môže tak ejakulovať každá baba. Ja pohlavne žijem 5 rokov a nikdy som to nezažila až do včera. Dajte si do googlo nový čas pre ženy a hneď prvý odkaz alebo druhý neviem je Lesk.sk. Tam v zakázaných stranách nájdite článok vyvrcholte ako on. Naštudujte nič zložitého. Včera sme to s partnerom skúšali a podarilo sa len to v sebe nazadržiavajte uvolnite sa a povedzte si že to jednoducho chcete a uvidíte ten vodotrysk. Tak veľa zdaru. Ešte raz hovorím dosiahne ho každá ktorá chce. papa

nikita545

je to presne také ako to pisete, som baba a presne také pocity prežívam aj ja a som velmi stastná...je to najkrajší orgazmus,na zaciatku som sa trapne citila, lebo mal celu ruku zo mna mokru a aj ten Squirt mi stekal po stehnach...ale teraz je to krááásne, a je to pravda, aj ja som priatelovi kričala tesne pred orgazmom že dosť...ale chalani, neprestavajte.....fakt že wow

drakenko

No povedala že keď masturbuje v sprche vodou, na klitoris, tak sa pociká už počas toho ;(;(;(

Som už vážne zúfalý... Asi to naozaj bude pocikanie, nie "ejakulácia"...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Partnerka sa pri orgasme pomoči - Fórum - ZDRAVIE.sk