Partnerka sa pri orgasme pomoči-sex

Príspevok v téme: Partnerka sa pri orgasme pomoči-sex
zufalček

Ahojte prosim vás poradte mi v mojom probleme mám priatelku s ktorou sme už dva a pol roka a až teraz sme začali spolu viesť sexuálny život.Všetko je fajn a krásne ale ja už mám dosť skusenosti ale toto som ešte nikdy nezažil problem ktorý momentále mám.Zistil som že mojej partnerke pri orgasme s pochvy vystrekne moč niekedy málo niekedy moc a neviem si to vysvetliť nič take podobne som nezažil a neviem či je to normálne alebo nie že sa vždy pomoči.Prosim poradte mi niekto alebo stačilo by mi keby ste niekto vedeli nejaku stránku najakeho sexuologa ktoremu by som mohol napisať aby mi poradil.Moc dakujem.

ryšulko

môžeš byť rád že z tvojej baby aspoň čosi vystrekne lebo z tej mojej marhy mám problem dostať aspoň trochu masti nech to lepšie maže stále je suchá aj pri orgači a tie gely su drahe

laury

Ahojte vsetci,
zufalcek ty sa vobec netrap ze tvoja priatelka sa pomoci pri orgazme. Vobec to tak nie je, na svete nie je tak vela zien ktore pri ejakulacii vystreknu vodu, u tychto typoch zien je to normalne pri orgazme. Mozes byt aspon rad ze nic nepredstiera, a vazne dosiahne orgazmus s tebou. V anglictine sa to vola "squirting pussy" daj si to do googla a to ta urcite upokoji. Neviem aky to ma vyraz tu na slovensku, ale myslim ze este ziadny, pretoze ako vidim-citam vela ludi o tom nevie, alebo vie len o tom nehovoria. Mozes byt rad ze prave ty mas jednu z tychto mala zien, ber to ako nieco vynimocne, pretoze tieto zeny su vynimocne...

miňo66

Ahoj zufalček tak to ti závidim že ty máš takýto problem pretože ja by som bol najšťastnejši človek na sväte keby moja partnerka pri orgasme močila pretože mňa to strašne vzrušuje ale mojej babe sa taketo nič nestáva neviem či som normálny ale vzrušuje ma ked partnerka ciká a ja sa jej dotýkam medzi nohami a nerobilo by mi problem ani sa napiť keby sa mi vycikala do ust

kitti

Zufalcek,neviem ci je lepsie,ked tvoja kamaratka preziva orgazmus az tak silno,alebo byt ako ja,ze vobec nezazijem orgazmus....
Ked ti to je nechutne,tak sa porozpravajte o tom. A co by bolo,keby si potom len odtiahol hlavu? Dokonci to rukou,alebo neviem-ale treba aby aj tebe bolo dobre,lebo po case sa ti to moze zhnusit. Tes sa,ze mas priatelku,ktora fakt preziva orgazmus a ti to len nepredstiera.

čajočka

nič si z toho že sa partnerka počura pri orgasme nerob ja sa s partnerom dokonca niekedy aj očurame je to sranda možno si niekto mysli že to je nechutne ale nahodou je to sranda ked citiš ako z partera vyteká na teba teplučky moč ja si dokonca aj glgnem ke mám chuť

zufalček

Alina ale tak chápeš ty by si bola spokojná keby ti pri orálnom sexe chalan namiesto semena vypustil do ust dávku moču?Ako či už je zdravý alebo nie tak nie som padnutý na hlavu aby som pil moč mňa len trápi to že priatelka o ničom nevie a bojim sa jej to povedať a tak isto ma trápi to že neviem či je niako chorá alebo to je normálne že pri orgasme sa jej niekedy stane že jej ujde .

alina

zufalcek, majky ma pravdu... uz tu bola jedna tema zalozena o moci... a je zdravy to mi ver, a ma priaznive ucinky proti akne. tak mozes zacat :) na zdravie

zufalček

Ahoj Majky no neujde mi ani jeden deň aby som sem nanakuknul pretože každý deň tu čakám niaku odpoved na a na tu tvoju som celkom prekvapený pretože to som ešte nepočul že moč odporučaju piť že je zdravý.Ved čo môže byť na moči zdrave ved je to vylučovanie z tela nepotrebných látok v ktorom su rôzne bakterie a podobne tak ako môže byť moč zdravý.