Partnerka sa pri orgasme pomoči-sex

Príspevok v téme: Partnerka sa pri orgasme pomoči-sex
zufalček

Ahojte prosim vás poradte mi v mojom probleme mám priatelku s ktorou sme už dva a pol roka a až teraz sme začali spolu viesť sexuálny život.Všetko je fajn a krásne ale ja už mám dosť skusenosti ale toto som ešte nikdy nezažil problem ktorý momentále mám.Zistil som že mojej partnerke pri orgasme s pochvy vystrekne moč niekedy málo niekedy moc a neviem si to vysvetliť nič take podobne som nezažil a neviem či je to normálne alebo nie že sa vždy pomoči.Prosim poradte mi niekto alebo stačilo by mi keby ste niekto vedeli nejaku stránku najakeho sexuologa ktoremu by som mohol napisať aby mi poradil.Moc dakujem.

miliena

tak to je problem, ked jej to povies, tak dostane blok a sex bude pre nu cierna mora... teda predstavila som sa sama v jej situacii. Mozno aj nieco tusi, ale kedze ty nic nehovoris, mysli si, ze to nie je az take.
Mozno by si jej mohol povedat asi tak, ze ci nie je prechladnuta, ze jej trosku uslo a uvidis, ako bude reagovat.A ked jej to povies nejak starostlivo a citlivo {ze vlastne o nic nejde}, bude mat k tebe doveru a potom sa to bude lahsie riesit. A ma nieco napadne, alebo sa nieco dozviem, napisem

zufalček

vieščo nie nerozprávali sme sa otom bojim sa to jej povedať alebo ani nie že bojim ale je mi to trapne jej povedať a radšej to budem dalej znášať šak mne to nevadi lubim ju a budem ju brať taku aka je.Aj vtedy ked pri orále sa mi vymočila do ust nevedel som čo spraviť lebo som mal plne usta moču a nemal som to kde vypluť ked sme boli v posteli a keby som išiel s plnými ustami preč tak si toho všimne a mne by to bolo trapne jej hovoriť že som bol vypluť moč ktory mi vypustila do ust ked som robil orál no tak mi ine neostávalo len to prehltnuť aby si nič nevšimla

zufalček

nie netrpi nič takým ale sa mi nechce veriť že by vždy pri sexe sa jej chcelo cikať a vždy pri orgasme to neudrži a strieka jej moč dokonca kolkokrát ide ešte pred sexom na záchod a potom aj tak strieka moč

poliewoocka

Mocovy mechur sa naplna stale,ale len pri urcitom naplneni citime,ze nam treba "ist".Mozno ho ma pri orgazme oslabeny ako ked je prechladnuta a jednoducho to od vzrusenia v sebe nezdrzi.Alebo-netrpi inkontinenciou?

zufalček

poliwoočka a ešte niečo raz sa mi stalo že som robil oral a ked dosiahla orgasmus tak som mal plne usta moču a ten viem ako chuti

zufalček

no vieš polievočka ona na malu nepotrebuje isť to by bola teda náhoda aby vždy pred sexom sa jej chcelo isť na malu skratka pri orgasme jej vystrekne moč no neviem či je to to čo vraviš moč poznám velmi dobre šak ho produkujem aj 5 krát za den tak ja už fakt neviem keby som vedel aspoň niaku stránku na nejakeho sexuologa ktorý by mi to vysvtetlil

poliewoocka

Po prve-z posvy moc nestrieka.Bude to vystrek a ten moze mat podobny pach a konzistenciu ako moc.A-ona neciti,ze jej pred tym treba ist na "malu"?Uz hadam taka hlupa nie je.Neviem,ako pri zenach,ale u chlapoch je to tak,ze pri sexe sa im cikaci reflex zablokuje,aby malo semeno volnu cestu:)

zufalček

no chcem odpisať tebe ppppp ano viem čo je to žesnká ejakulácia lenže problem je v tom že z nej fakt vystrekne moč asi viem aký má moč farbu chuť a pach takže žensky výron to isto neni je to skutočne moč preto sa bojim či to je normálne alebo nie