otazka na baby

Príspevok v téme: otazka na baby
x_xx_x

neviem ci sa to tu uz dakde rozoberalo,ak hej,tak sa dopredu ospravedlnujem..mam taky problem..dozvedam sa od moc ludi,ze som fajn a ze simpatak a bla bla..ja ked sa snazim "ziiskat" njaku tu holku...tak zdy povie budeme kamosi,aj ked tiez nechce aby to tak ostalo...dostal som od jednej holky pusu,co dovtedy po tom velmi tuzila,ale nakoniec povedala ze ostanme kamosmi...chcem sa spytat,ze preco to Vy baby tak robite,co to znamena atd...lebo fakt uz neviem co robit...:((

engell

no to je pravda ,ale ked ma raz ta druha osoba tak nepritahuje a necitim sympatie tak dam este sancu... ale ak sa nic nezmeni tak myslim ,ze to je aj tak trocha zbytocne nieco viac si od toho slubovat :)

x_xx_x

to je tiez na tom ta sranda,ze podaktori idu do vztahu so slovami "co ak to nevide"...taketo veci nemam rad a v dnesnej dobe je tiez zatazko najst nekoho vseobecne..slusneho a moralneho cloveka...:(( zatial sa moc nedari,tak to neham vsetko asi na nahodu..

engell

No tak napr. z vlastnych skusenosti take poviem chalanovi,ak velmi nemam zaujem.na prvy pohlad vyzera byt fajn ,ale ked ho viac spoznam tak mi nejaka vec nesedi alebo tak co sa tyka povahy alebo spravania tak potom poviem ,ze radsej ostanme iba kamosi,lebo viem ,ze by to neklapalo vo vztahu.Ale niektore dievcata to beru aj tak,ze zistili ,ze to ej fajn kamos a nechcu o neho prist tak chcu byt iba kamosky s istou osobou ,lebo ono vacsinou byva tak,ze uz ked spolu zacnu chodit a nahodou sa rozidu to kamaratsvo uz nie je take ako pred tym predsa len to je o niecom inom :) trosinku tak snad aspon kusa ti to pomoze ,ale verim tomu ,ze si fajn chalan :) ono to mas vela tipov babeniek ,co ludi sudia podla vsetkeho mozneho tak tazko tak povedat :) pockaj si aj na ine reakcie ale drzim paluchy :)