co mi je???

Príspevok v téme: co mi je???
janka

mam 16 rokov ..mam taky problem neviem co mi teraz je som stale len unavena je mi zle na zaludky jeden den mi to preslo a na druhy zase tak isto nemala som este pohlavy styk len oral mozno sa mi tam mohlo daco dostat ale neviem asi ani nie bolo to pred kramamy a tie mi meskali skoro 2 tyzdne a potom som ich normalne dostala.trosku mam aj nafuknute brusko tak neviem co mi je..dakujem

chlebicek

Ahoj Janka, podla mna si jednoducho chora, alebo zacinas byt neboj sa z fajky nemozes otehotniet to je blbost. Chod k lekarke a uvidis ze ti povie tvoj problem. A nebudes sa bat.

engell

no presne take problemy mam aj ja a tiez neviem co mi je :) len tos ja uz pohl. styk mala normal a test vysiel negativny a kramy boli normal na cas a normalne :) ta neviem ze co..

janka

ja som nemyslela z toho ze ked mu vyfajcim ale ci sa mi tam nahodou nedostali nejake spermie z ruky alebo ako..ale asi nie

bosorka006

si proste len chorá,ale niečo ti poradím....ak "to" nevieš robiť, tak to nerob, a už vôbec chalanovi nefajči ak si myslíš že z toho otehotnieš