Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Geriavit Pharmaton

Karel159

Aktuálně jsem na internetu narazil na skvělou recenzi Pharmaton Geriavitu, která by Vám mohla pomoci. Tady je - painandgain.cz

Ať se Vám daří!

Karel

Jaja15

Geriavit je výborný prípravok. Obsahuje aj ženšen, preto ho treba brať ráno s raňajkami...Chuťovo má čokoládovú príchuť, hoci je to väčšia tobolka, ľahko sa prehltne....Je výborný na posilnenie imunity, rovnako ho máme odskúšaný pri nasadení choroby, rýchlejšia liečba...My ho berieme hlavne v zimnom období...Je pravda že oproti iným vitamínovým prípravkom je drahší, ale je účinnejší ako napr.Imunoglukan alebo iný vitamínový prípravok...

Garo

Tento pripravok max.doporucujem hlavne ludom s fyzickym zatazenim no s cenov by mali distributory nieco urobit je fakt dost drahy

Garo

Tento pripravok max.doporucujem hlavne ludom s fyzickym zatazenim no s cenov by mali distributory nieco urobit je fakt dost drahy

Brovos

No ja s ním nemám dobrú skúsenosť, nemôžem poriadne spávať, večer ešte ako tak zaspím, ale nad ránom je to horšie, zobudím sa a nedá sa mi spať, ak aj potom zaspím neviem sa preprať(hororové sny), potím sa. Ak prežijem dnešnú noc už si ho nikdy nedám.

tosomjapatri

Ja som s tymto liekom mal velmi neprijemne skusenosti. Nevedel som zaspat, pocas noci som spsl len 3 - 4 hodiny. Je to droga. Velmi silne z nebezpecne. Neodporucam nikomu. Ked som ich prestal uzivat, spavam zase normalne, prespim celu noc.

Ninaa

Spominany liek je liekom nie vitaminovym doplnkom. Ma sukl kod ako jediny vitaminovy pripravok u nas na trhu, co znamena, ze ma za sebou klinicke studie, ktore dokazali jeho ucinnost na rozdiel od doplnkov stravy, ktore tu neustale ktosi podsuva:-(. Takze jednoznacne ano. Najlepsie sa poradit s lekarom ak mame pochybnosti.

marcela22

Zdravím všetky, mám skusenosti s pharmaton geriavit a musím povedat, že my velmi pomáhá prekonat různé nemoci ve staří. Obednavam odsud www.gigalekarna.cz

tukan

mne ho darovala dcérenka a kupodivu všetko začalo funovat ako za mlada, tmavnú mi vlasy tlak ide všde tam kam je treba jest mi chutí len tie gulaté chýbajú na podobné rozkoše

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Geriavit Pharmaton - Fórum - ZDRAVIE.sk