Male biele hrcky na penise

vycitky

Tak chalani vobec to nie je pravda, ze tie pupaciky nic nesposobuju :( Moja priatelka dostala rakovinu krcka maternice. Radim Vam chodte sa dat vysetrit k urologovi. Internet nie je velikou zarukou 100 percentnych informacii. Budem si to vycitat do konca zivota a neviem ci to psychicky zvladnem :( Prosim nebudte taki hlupi a neohladupni, nielen voci sebe, ale aj voci ostatnym. Vela stastia

blbec

a kamos raz dostal u koznej lieky na nadmerne "mastenie" ci ako to nazvat. Proste lieky proti nadmernej tvorbe podkozneho tuku, bo sa mu robili vyrazky vsede, hlavne na chrbte... Myslite si, samozrejme ak su tie vyrazky tukoveho povodu, ze by to mohlo pomoct _???

Este chcem dodat, tie malicke vyrazky pod uzdickou mam od narodenia, to vyzera ako podkozou zazraty tuk, a nedaju sa vytlacit, a su super drazdive :) na dotyk |nie bolest,skor naopak, ako erotogenna zona|, a tie dalsie, nizsie ku korenu sa menia, miznu a objavuju nove a nove a miznu stare, ale zda sa mi ze ich pocet je furt vacsi... Mam to cely zivot, najme tie pod uzdickou

blbec

hoj
mam podobny problem, mam bielie vyrazky po celom penise od korena az po koniec, ale nie na zaludi, ako bolo vydno z niektorych obrazkov. Na spodnej strane predkozky mam take malicke bodky (biele) v zoskupeniach, pod uzdičkou, a nizsie ku korenu su vacsie, menej koncentrovane ale stale po celom "ftaku" az ku korenu, kde su tie lôžka celkom velke, a niekedy sa z nich da vytlacit biela tekutina (ako hnis z vyrazok na tvary to vyzera)

matus

a neda sa toho neako zbavit????????????????????tich malych pupacikov co amm na vajciech a zniektoprich mi zacinaju rast chlpy su to len zvytcene zlyzy albo co to je ??????su biele a mam 15 rokov

kubox

Bílé nebo žluté pupínky na penisu:

Jedná se buť o potní žlázy, které vypadají na kůži pohlavních orgánů zrovna takto, nebo o takové tukové lipomky, které mají za úkol promašťovat tuto část těla. Dají se někdy najít i na ženských pohlavních orgánech. Penis - pupínky u žaludu Nedá se s tím nic dělat ani žádná mastička na to neexistuje, prostě to tak má být. Objevují se během dospívání a snad mají i nějakou vazbu s hladinou testosteronu v krvi.

cs.wikipedia.org

matus

no neviete co to je tie male biele puapciky na vajciech a trocha an penise?z niektorich mi zacinaju vyrastat chlpy mam 15 rokov su to zvecene zlazy?

evilo

To hadam kondylomy niesu. Ja mam tiez biele hrcky na penise. Su celkom male a taktiez su aj na semenikoch. Len stve ma ze malinke vyrastky mam tam pod zaludom. Na mieste ako sa konci zalud. Co to je?

xxxxxx

AHOJTE PORADTE MI PROSIM NA VNUTORNEJ CASTI PREDKOZKY MAM MALE BIELE BODKY SU UPLNE MALE A LEN NA NIEKTORYCH MIESTACH ALE JE ICH VELA NIEKEDY ICH MAM MENEJ NIEKDY VIAC ALE ZBAVIT SA ICH NEVIEM PORADTE MI PROSIM BOLESTI NEMAM ALE MAM STRACH ZE OCO SA JEDNA JE TO NEBEZPECNE? A NA MIESTACH OCHLPENIA MAM TIEZ PUPENCE ALE IBA NIEKEDY DAKUJEM