Bolest prsnikov a mozne tehotenstvo?

Príspevok v téme: Bolest prsnikov a mozne tehotenstvo?
janka

Pekne ranko. Chcem sa opytat. Ak ma bolievaju zhruba 2 tyzdne pred menstruaciou prsia, moze sa niekedy stat, ze bolenie prsnikov je priznakom tehotenstva. Moze sa stat, ze bolenie prsnikov moze pokracovat a mozem byt tehotna. Vzdy ma boli aj pred menzesom brusko a teraz nic, len prsia. Pokusame sa babatko, tak neviem...

Nikušš

Mam taki isti problem bolievaju ma prsniki a mavam biele vitoki a zapachaju a strasne ma boli v boku co to vlastne znamena

marika1987

Ahojte ludkovia rada by som sa opitala uz som matka z j jednim dietatom mam syna ktory ma 6rokov a od roku 2009 sa z manzelom snazime mat este jedno babo .ale rada by som sa opitala už asi tri dizdne mam bolesti prsnikov a tecie mi znich nieco ko priesvitna husta voda mendzes som vzdi mala 18 az 21 dna v mesiaci ale v novembri som mala desiateho asi tri dni ale stalo sa to ze teraz v decembri som mala piateho a trvalo mi to asi dva dni ale bol to taky mendzes aki som eate nemala riedky slabulinko cerveni strasne ma bolia prsia .a dnes som bola pri svojej gynekologicke a zobrala mi krv bola som na koze a robila mi aj ultrazvuk hm a povedala ze nevidi tam nič a ze mam jedno percenro muzskeho hormonuteraz si fakt neviem dat rady mm doktorku ktora je mimo a niekedy natrepe toho dost co neni pravda pri prvom tehotenstve mi povedala ze 100%bude diwvcatko a nakoniec mm chlapca tak vas poprosim o radu dakujem

Matej

Dobrý deň zewa.

Oslovujeme vybraných aktívnych prispievateľov nášho fóra ohľadom činností, ktoré portál ZDRAVIE.sk plánuje v budúcnosti realizovať. Všimli sme si aj Vás.

Ak máte záujem o bližšie informácie, kontaktujte nás, prosím, na email: info@zdravie.sk

zewa

Ja by som sa na prsia ako priznak tehotenstva az tak nespoliehala. Vsetko chce cas. Pockaj do dalsej menstruacie, a potom ked ti vynecha, mozes uvazovat nad tym ci si tehotna. Dovtedy to naozaj nema zmysel. Ked sa budes takto sledovat kazdy den, za chvilu ti preskoci. Ver v to, ze vsetko je tak, ako ma byt. Zi zdravo, milujte sa pretoze sa lubite a nie preto, ze chcete babatko. Netreba to prehanat ;)
Vacsinou tym prvym priznakom byva prehnana chut na nieco (pripadne velky hlad) alebo naopak nechutenstvo k vybranym jedlam alebo napojom (napr. kava, cokolada) alebo aj zrazu nechut na cigarety.

nnataly

dory ja by som sa chcela opitat ze ci je normalne ked ma bolia prsia od skoncenia menzesu mala som ho len 1den odvtedy ma strasne bolia moze tobyt tehotenstvo ? s partnerom sa pokusame uz viac nez rok o male alle doteras este nic neviem coznamena toto keby stte mohly tak mi prosim odiste dik

Ellis

Prosim vas, ak je zena tehotna tak ju bolia prsia po cely cas alebo len niektore dni? (teda napriklad len pocas ovulacie, pred menstruaciou a taak).. Prosim, ak niekto viete pomozte mi.. Vdaka!