Bolest prsnikov a mozne tehotenstvo?

Príspevok v téme: Bolest prsnikov a mozne tehotenstvo?
janka

Pekne ranko. Chcem sa opytat. Ak ma bolievaju zhruba 2 tyzdne pred menstruaciou prsia, moze sa niekedy stat, ze bolenie prsnikov je priznakom tehotenstva. Moze sa stat, ze bolenie prsnikov moze pokracovat a mozem byt tehotna. Vzdy ma boli aj pred menzesom brusko a teraz nic, len prsia. Pokusame sa babatko, tak neviem...

boba 22

dobry den chcela by som sa spytat mala som s priatelom sex a mal aj ochranu a zistili sme ze ochrana praskla tak to asi dal do mna a teraz som po 4dnoch dostala normalne menzesale zacinaju ma boliet prsia na bohu a uz ma dlho neboleli prsia mozem byt v tom aj ked som normalne dostala menzes ani mi nemeskal dakujem za odpoved

boba 77

Ženičky! Tieto vaše otázky vám zodpovedia skôr jasnovidci ako ľudia za druhou stranou počítača.
Každé telo je individuálne a každá z nás inak reaguje. Takže Vám podľa vašich príznakov nikto nevie povedať či ste tehotné alebo nie.
Od toho je tu taký vynález ako tehotenský test. Ak mi dnes vyšiel negatívny a nie som si istá, tak počkám a o 3-4 dni si urobím ďalší až kým si nebudem úplne istá.
Neviem čo tu stále riešite...

fanfulienka

Dobry den, moja posledna menstruacia bola v obktobri 13. dna v mesiaci,,,moj cyklus mi naznacuje ze som mala dostat menzes, ale meska mi asi 5 dn.Bradavky ma svrbia a su trocha naliate,mam ich velmi citlive doslova neprijemne na dotyk,tehotensky test som si spravila, ale vysiel mi negativny,,,naposledy som ostala tehotna pred 10 rokmi, a vtedy mi ziaden tehotensky test neukazal ako pozitivny, a tehotna som uz bola..Preto sa chcem opytat, ci je relativne mozne aby som bola tehotna, aj ked mi tehotensky test ukazal, ako negativny, a o babetko sa pokusame...dakujem a cakam na odpoved,,,

janab

Prsníky reagujú na pohlavné orgány, teda mliečna žľaza sa pripravuje na prípadné oplodnenie vajíčka. Niekedy sa môže stať, že bolia bradavky, alebo svrbia, alebo bolia prsia, sú ťažké a citlivé na dotyk. Nie je to nič výnimočné, je to normálne a nemusí bolesť prsníkov, či bradaviek súvisieť s tehotenstvom. Ale určite ak vám mešká menzes, tak prsia začnú bolieť, pretože sa pripravujú na materstvo..ak dostanete menzes, tak prsníky povolia a všetko je zase o.k..ak je žena tehotná, tak prsníky bolia aj mesiac, je to u každej ženy ináč..netreba sa znepokojovať nad bolesťami, či citlivosti prsníkov v plodnom období ženy.

Mitia5

Dobrý den, chcela by som sa opýtať, prečo ma bolia bradavky, ked som nič nezobrala, jedine čo som mala pohlavný styk, počas neho ma začali bolieť, a bolia ma už niekolko dní. čím to môže byt?

saksya

dobry den, chcem sa spytat... uz mam dva tyzdne po menstruacii, den predtym ako som ju dostala sme mali sex a trosku islo do mna, hned na druhy den som dostala menzes trval ako zvycajne len bol pomerne slabsi ako byval, po skonceni som mala kazde rano asi 3 - 4 dni zaludok ako na vode a tocila sa mi hlava. potom asi dva dni nic len sa mi tocila hlava, zacala som mat hnede niekedy aj cervene vytoky, a to trva doteraz. myslite si ze to moze byt tym obdobim (chripka, pocasie)? alebo co to moze znamenat? za odpovede dakujem

SlniecQ_O

Prosím potrebujem radu, mám 16 rokov, už som mala pohlavný styk s priateľom niekoľko krát, naposledy asi pred cca týždňom a pol, a moja menštruácia ktorú som mala pred dvoma týždňami bola iná ako inokedy, resp., už som takú mala ...bolo to len také špinenie, a teraz posledných pár dní mám bolesti prsníkov,...bojím sa...nie som tehotná ??? :´-(

denisa

dobry den chcem sa spytat na jednu vec...s priatelom sa nam stala nehoda a este k tomu som antikoncepciu uzila o tri dni neskor ako som mala..tehotenske testy sme robili hned po troch dnoch od nehody a vsetko bolo v poriadku,ale uz asi dva tyzdne ma velmi bolia prsia je mozne tehotenstvo??? alebo ta bolest je sposobena neskorym uzitim antikoncepcie alebo????

lori

muc.martin ma pravdu,ale ja som to tak zistila boleli a intenzita sa zvysovala ,menzes meskal,nic ine mi nebolo ,tak ti prajem aby to bol priznak toho ze cakas babetko.