nedovera

Príspevok v téme: nedovera
lenka84

ahojte!ja mam tento problem uz dlhsie niekedy sa to zhorsi,niekedy zlepsi,...jedna sa o to ze mam partnera s ktorym zijem skoro rok v jednej domacnosti ale v poslednom case ma vie strasne rozculit ked niekde ideme spolu bar,obchod a on sa obzera za nejakou zenou,viem ze toto robi asi 99%chlapov ale mna to niekedy prinesie na pokraj a potom revem,lebo on nechape ze ja ked to vidim co by videl kazdy ,ze sa citim ze nie som pre neho dostacujuca.viem ze ma nepodvadza lebo ani nikde nechodi,skoro stale sme spolu.ja som si bola vzdy sebaista do takej miery aku treba,lebo som robila aj nieco v mdelingu tak...ale teraz...a este keby mi aspon povedal raz za cas ze som krasna,alebo nieco podobne co zena potrebuje...neviem co mam robit

lenka84

alexandra261:a kde zijes ja som v londyne,a stym utom je to pravda presne to ma vie najviac rozculit dobreze nehavarujeme co sa obzera a ja na nich nic nevidim,...najhorsie je ze ja som tu asi 1,5 roka a nemam tu ani kamosky tak sa nemam komu vyrozpravat co skoro vzdy dobre padne.a mozno to robia preto ze za nami sa stale obzeraju chlapi a im sa to nepaci.neviem...

alexandra261

Lenka84:
ja zijem tiez v zahranici, a ked niekde ideme autom alebo tak, jednoducho az hlavou otaca za zenami, co ma prekvapuje ze nic na tych zenach pekne nie je. Je mi tazko radit ti, lebo mne ten moj uz ide na nervy, mozno nas ignoruju preto, ze vedia ze sme pekne, a robia to naschval ze sa obzeraju za druhymi, moja fakt ti neviem poradit, ale nie si sama. :-)

lenka84

Ahojte!dakujem za odpovede.xyxy:nie ze by mi nepovedal sem tam mi povie ako dobre vyzeram,alebo aka si krasna ale to je raz za cas.ja to nepotrebujem pocuvat stale,mne by to uplne stacilo tak ako to je ale keby sa neobzeral.my zeny ked vidime chlapa co sa nam paci sa na neho pozrieme raz a staci nam to ,ale oni aj hladia oni sa nepozeraju.alexandra261:mas pravdu ja som sa s nim o tom rozpravala ale jemu sa nepaci zevraj ho konrolujem kam sa pozera apod.,ale to by videl aj slepy!!!ja viem ze vyzeram dobre a vzdy ked niekde ideme vin mam problem s chlapmi lebo ma otravuju aj ked vidia ze mam priatela.ja zijem v zahranici a myslim si ze tu je to horsie lebo tu zeny a moda,tu dobreze nechodia nahe.neviem co robit...je to dost neprijemne

alexandra261

Lenka84:
Ahoj moja, no je ti tazko poradit, moj priatel robi to iste, a dodnes neviem preco, a pravdupovediac nas vztah sa tymto ruca, pomaly ale isto, kazdy chlap sa obzrie to je jasne, ale vsetko ma hranice, akoze ini chlapi sa za mnou obzeraju, ale on mi absolutne nedava najavo nic take ze by som sa mu pacila, alebo ze by mi povedal obcas ze som kocka, alebo nieco. Ked to chlap nerobi, tak zene zacne klesat sebavedomie. Takze nie si sama moja zlata. Ja to takto uz tiez dlhsie trpim, ale neviem dokedy, vies oni si asi myslia ze ini chlapi neexistuju a su si isti, neviem ti poradit, sama mam ten isty problem, mozno to skusit tym, ze ich budeme ignorovat.Naozaj neviem...............

xyxy

Zdravím. Dosť ma prekvapuje , že ani nie po roku ti nevie povedat nejakú lichôtku. A obzeranie sa po iných ženách - je pravda, že to robí vela mužov a aj opačne, ale po roku, to je nejak skoro, ved to by mal byt zakukaný len do teba...čo potom bude za pat rokov a neskôr? Čo mas robit? To je ťažko povedat, povedz mu že ti to vadí a uráža ťa to a nech s tým prestane. Alebo sa ho spýtaj, či jemu by padlo dobre, keby si to robila ty.