chudnutie, unava....

Príspevok v téme: chudnutie, unava....
mayusha

dobry den,
moj problem spociva v tom, ze neviem, co sa deje s mojim metabolizmom. Byvam casto hladna, hoci nejem velke mnozstva naraz, to ani nezvladnem, jem casto po malych mnozstvach. Po jedle rychlo vyhladnem. Ked zacnem citit hlad, zvycajne to nie je klasicke "skvrkanie" v zaludku, ale velmi sa mi znizi tlak, toci sa mi v hlave a som strasne slaba. Pred rokom som bola v Anglicku. Pred tym som vazila cca 48 - 49 kg. V UK som pribrala na 55kg a tu na Slovensku som chudla na cca 46 kg. Vaha sa mi pohybuje okolo 46 - 48 kg, no tu hornu hranicu som uz davno nemala. pravidelne trenujem 3x do tyzdna 1,5 hodiny, studujem a popritom sa snazim si aj privirabat brigadne.
Neviem co mam robit, lebo vo vseobecnosti sa citim velmi unavena. Snazim sa dodrziavat aj pitny rezim. 1l vody mam v sebe uz do 12h naobed. tiez sa snazim mat pestru stravu, ale akoby mi to stale nestacilo, lebo mavam velku chut na sladkosti. Snazim sa ich teda obmadzovat, no nie vzdy sa to da..
Moje stravovanie- okrem hl. jedal (ranajky, obed, vecera) si dam aj neco medzi tym.
Neviem, co robim zle, alebo kde je problem...
A aby som nezabudla, meriam 160 cm.. Takze vaha tych 48 -49 kg by mala byt v poriadku, kedze som skor sportovy typ.. Lenze stale chudnem a som hladna a slaba...
chcem sa spytat, ci by mi vedel poradit aj nejaky odbornik.. nejaku stranku, kde sa mozem nakontaktovat na odbornika..
dakujem