Suché končeky

Príspevok v téme: Suché končeky
Vilma

Potrebujem poradit. Umyvam si vlasy kazdy den alebo aj kazdy druhý den, lebo sa mi dost mastia. A este k tomu mavam vysusene konceky, ktore sa mi potom stiepia a vyzera to strasne. A neustale podstrihovanie nie je riesenie, chcela by som si ich nechat dlhe.
Vyskusala som uz kade co ale nic nepomohlo.... Prosim, poradte co mam robit??

evik

syma
a nemas ich po takom zabale potom rychlo mastne? lebo ak som vilmu spravne pochopila, pri hlave su mastne a konceky suche...

syma

ja si davam zabal na vlasy z olivoveho oleja a zltka, len to vymiesam metlickou v miske, natriem na vlasy a zabalim do uteraka na 5 minut, potom ich umyjem a su pekne, hebke a leskle
potom ich skrutim do vrkoca tie konceky, ktore su moc rozdvojene poodstrihujem

nada

Ahoj , chces mat krasne a zdrave vlasy, viem ti poradit prirodny produkt ktory sa objavil na trhu len nedavno, ale stoji za to, ucinne regeneruje suche a lamave vlasy, dodavajuc im hladku strukturu a lesk

jatyon

viď:
.
Distributér spoločnosti dostáva príjem z piatich zdrojov :

Zisk z celej produkcie maloobchodného predaja
Priama a štruktúrna odmena z objemu predaja produkcie, ktorú zabezpečuje Vaša distribučná sieť
Odmena za vedenie
Čestná prémia, ktorá predstavuje stanovené percento zo svetového obratu tovaru korporácie
Ak dosiahnete určitú pozíciu, dostanete dar od spoločnosti, exkluzívny automobil a možnosť odísť na zájazd.