SEX - ako casto?

asdfafa

AHoj. Ja ešte nie som vydatá, ale..Môj priateľ by to chcel teiž každý deň. Dali sme si spolu rozhovor a už na mna prestal tlačiť, aj ked ešte máva pripomienky. Ja proste nemám chuť.... Sme zdraví, mladí, zalubení. Máme 22 rokov, ale robíme to len 4-6 krat do mesiaca. Aj len cez víkendy, lebo ja som cez týždeň z prace ztrhana, no on môže furt....

mts

mozem Vam len zavidiet mam mladu zenu 3 roky sme manzelia, 2 deti a sex tak raz za tyzden aj to musim ja pritlacit, moja zena sex nepotrebuje, alebo ju absolutne nepritahujem, ked uz aj spolu spime, uplna nuda, vzdy len jedna poloha, ziadny oral, je to peklo uz mi z toho zacina sibat, neviem co mam robit, ja som v kuse nadrzany, mohol by som 5 krat denne

Allkka

hej a čo ak sa chlapovi nechce a stačí mu raz do mesiaca a sme spolu dva roky? trvá to už rok vraví, že je strašne vyčerpaný z práce a stále len spí?

bajuska

ja mam najcastejsie jak sa da lebo moj priatel je sexualny maniak:D..a ja som tiez neni nejaky antisexualny anjelik xixi:D

petulinka

majinka000 neboj sa nicoho :) Manzelstvo sa nezaklada len na sexe, ale aj o vzajomnom respektovani sa, pochopeni, porozumeni. Aj ked sex je v nom urcite velmi dolezity, nie je prvorady.

peterrr

Baby to je znama vec ze chlap má väcsi apetit na sex ako zeny niektorí majú sex aj 2 krat denne. Osobne si myslím ze lepsie je mat sex 2 krat do týzdna alebo aj 2 x za 2 týzdne len treba aby boli obaja sto percentne nazhaveny potom to stoji za to.