SEX - ako casto?

ewcucu

bozemoj...tolkokrat do tyzdna?? uff...ja ked to s priatelom urobim tak potom na to nemam chut par dni mozno aj tyzdnov...hm...dufam ze som neni daka divnaaa

janka

Ahojte, ja mam velmi malo sex s priatelom...Byvame spolu a sme spolu 1 rok...Teraz cakame babo..My mame tak raz za tyzden sex..Mam pocit, ze nechce so mnou spavat - neviem, co mam robit..Vraj jemu to staci a vraj je to chore robit kazdy den - poradte mi prosim...

majinka000

ahojte ja mam 5,5 roč.vztah..a my priemerne mame 3,4niekedy 5-6 krat do tyzdna..kedy ako..niekedy tahame aj 10dní za sebou kazdy deň..ale chcem sa opytať baby co ste uz vydate..velmi sa bojim toho ze sa to manzelstve zmení,ze to bude uz len taky stereotyp..ze po case mu prestanem chutiť a najde si inú..kedze ja som iba jeho druhá..aj s tou prvou si to stihol uzit 2 krat...kazdy chlap chce vyskusať aj iné...bojím sa toho že raz to príde a bude chcieť aj iné...on mi tvrdí zeby nebol schopný ma podviesť atd..ale predsa...bojím sa toho...a co sa týka mojho apetítu na sex tak mam ho stale...aj ked som unavená a velmi nemám chuť ajtak sa rada velmi rada milujem,,..

katuliiiiiiinka

ahojte všetci fúha co tu citam sa hanbim zaseba:-D mam 27 rokov a s mojim manzelom to robime niekedy aj viac krat za den je to chore?neviem zijeem spolu pet rokov milujeme sa a milovanie je skvele a neuveritelne....cize ja neviem..

1bambulka14

lienkap, keby si mala mať tolko sexu, kolko chalani masturbuju, tak by sa ti ten sex zhnusil...prečo ti to vadi??? ved to je normalna vec...ja tiež masturbujem a s priatelom sa o tom normalne rozpravame, kto, kedy a kolko-krat za den a tak...a ako často spolu spime??? no, naposledy sme spolu spali asi tak pred 2 mesiacmi, ale sex mame raz až dva-krat za týžden, pretože len raz až dva-krat sa vidime týždenne...a vy ste ako dlho spolu??? a ako často spolu spite alebo ako často mate sex???

šušulka??

Neviem ako vy, ale ja môžem sexovať stále, nemám s tým problém, môj muž takisto. Sme tak zohraní, že ak máme čas, tak sa milujeme. Z práce sa ponáhlame domov, lebo sa na seba tešíme. Sme 9 rokov manželia, a je to super.A vôbec sa mi nezdá, že sme závislí na sexe.

inuška

Asi je to aj vekom, v 25 sme sexovali ovela častejšie ako teraz(31),momentálne sme radi, ak sa milujeme 1 max 2 do týždňa(ak nepadneme od únavy dieťaťa), maly nám dá dosť zabrať

chlebicek

ahojte, dany8 chcem ti povedat ze asi viem co prezivas moj manzel tiez sme novomanzelia 5 mesiac to chce tiez stale a on by aj 3x za den niekedy mi to strasne lezie na nervy lebo mi to pride ako len such such a nie to prave milovanie. Ani mi este deticky nemame ale teraz na 3 mesiace odcestoval pracovne tak mi to aj chyba. A to ze si to chlapi robia sami mne to vobec neprekaza skor mi to niekedy vyhovuje