ZUBY

Príspevok v téme: ZUBY
11111

mam taky problem ze asi pred dvomi rokmi mi chirurgicky odstranili zub mudrosti vsetko bolo o.k. ale asi pred pol rokom mia to miesto zacalo boliet a puchnut dnes mi ale upuchlo pod poslednym spodnym zubom povedala by som ze mi opuchla skor kost ako dasno najprv musim ist na snimok ale zajtr nemozem musim byt v robote neviem preco ale mam z toho obavy co to moze byt?mal niekto podobny problem?

11111

prave som prisla od zubarky asom psychycky na dne nikdy som nebola taka bezmocna ide o to ze to ze pred dvomi rokmi mi chirurgicky odstranili zub mudrosti vsetko bolo o.k. ale asi pred pol rokom ma ta jazva zacala pobolievat a teraz aj opuchla alu kost alebo co tam je a opuchla mi aj kost pod poslednym zubom z vnutornej strany je to taka zvlastna bolest nie intenzivna ako ked boli zub skor taky tlak alebo co no a ide o to ze som bola na snimok a podla neho je vsetko v uplnom poriadku zuby su zdrave preto to asi nie je zajtra mam prist za nou ze dnes zoberie snimok na konzultaciu a inym zubarom ze nevie preco to tak je som uplne na dne jdna znama mala znameho ktory mal hrcu a tiez si myslel ze je to od zuba a nakoniec mal rakovinu moze byt rakovina aj v blizkosti zuba?nenajde sa niekto kto by mal taku skusenost aj ked nie osobne nestretol sa niekto s niecim takym

stanka22

Tak tu pomôže fakt len ten snímok, aby sa videlo, čo tam je, lebo to môže byť viac príčin. Tak čo najskôr sa vypýtaj z práce a utekaj si ho dať spraviť.....

11111

mozes mi povedat z coho?ved ja mam zuby az na male malickosti v poriadku aspon si myslim bola som u zubarky a ona nic take nespominala povedala ze mozno ostalkusok zo zuba co mi vybrali ze je opuchnuta kost ale ja si nemyslim lebo som mala dlho po vybrati pokoj a teraz mam opuch okolo a hlanvne pod poslednym zubom z vnutornej strany akokeby hrcu ale neboli to nejak strasne auj ked dost neviem preco mam taky strach ako sa to lieci?