je to podla Vas normalne???

Príspevok v téme: je to podla Vas normalne???
smutna...

...moj priatel nema rad, ked si velmi vypijem...som vtedy velmi uvolnena...vzdy som si myslela, ze je to kvoli tomu, ze sa boji, ze sa na nejakeho ineho chalana ,, zavesim,,...no dnes som zistila, ze vlastne ide o to, ze on vtedy nema rad, ked sa na NEHO ,, vesiam,, pred verejnostou...som z toho velmi smutna...prosim o nazor...dakujem

1bambulka14

neni zač, aj nabuduce ;-)))
a ty by si mi mohla povedať, či je normalne, že pri sexe dosiahnem iba jeden orgazmus...druhy už nedokažem...pretože sa čudujem, ako tu niektore pišu, že dosiahli 3 orgazmi..ale pravdupovediac, mne v podstate asi stači aj ten jeden :)) ja som take skromne dievčatko :))

smutna...

hej...musim hlavne obmedzit ten alkohol( co u mna nie je tazke, pretoze mi vlastne ani nechuti...ibaze si vypijem viacej-menej len preto, aby bola nalada...ibaze...ked rychlo nezaregistrujem, ze uz mam dost, tak potom to pijem ako vodu, bohuzial...)ale najblizsie si dam nato urcite pozor
fakt dik...povzbudila si ma:o)

1bambulka14

23?? tak to by si o tomto už mala byť poučena, že to chalani nemaju radi, ked baba pije a potom sa na neho vešia v spoločnosti...nabuduce počkaj kym pridete domov a tam sa môžeš na neho vešať kolko chces...ale určite oceni, ked si nevypiješ(môžeš trošku, ale nie vela) a ked sa nebudes stale na neho vešať..pred verejnostou treba byť slušny...môžes ho trošku draždit, aby sa tešil, ked pojdete domov..taka menšia predohra to je..ty sa medzitym bav so svojimi priatelmi a on nech sa so svojimi...to chalani ocenia, ked ides s nim niekde von, ale nie si mu stale v pätách...iba tak raz za čas hod na neho pekny dráždivy usmev, vyhrn si trošku suknu a tak nejak ho trošku dráždi...to by slo ;-)))

smutna...

takmer 23...a s tym alkoholom mas pravdu...len som z toho zostala akasi smutna...nemyslela som si, ze to by mu prave na tom vadilo...ale dik

1bambulka14

môj nazor je:"Nepi tolko!"
určite mu to len preto vadi, že tolko piješ a potom sa na neho vešiaš pred jeho znamymi.
a môžem vedieť kolko máš roko??