Darčeky na Vianoce...

Príspevok v téme: Darčeky na Vianoce...
ewinka

zdrawim Vas.. blizia saa sviatky, tiaa najkrajsie.. sviatky v roku.. Vianoce.. :( uz v lete som premyslala... ze co kupit... too by som aj vedela... :) alee otazkaa skor znie... co by oni mne mali dat? u nas to skor funguje tak, ze... kazdy si povie, coo by priblizne chcel... ale ja obec neviem... viem, ze kozmetiku a oblecenie nie... mam toho dost.. a obelcenie... viete, kazdemu sa paci nieco ine... aj dnes sa ma mama pytala, a aj priatel, zee co by som chcela... no.. ja nemam paru.. :( ttak dajte nejaky tip, nech sa inspirujem, :) dakujem... ahojte...

Ivona1

Ja som si vypýtala super kolobežku a môžem odporúčať, fakt výborná vec, už sa ani nečudujem prečo to všetci teenegeri tak obľubujú. Som spokojná s výberom na cyklospeciality.sk.

Ninka4

Tiež čelím každý rok tomuto problému, väčšinou si vyberám niečo na oblečenie a niečo praktické aj darujem, ale tento rok v tom mám jasno, v rodine si navzájom darujeme super ostré nože z profikuchar.sk, sú stále ostré, netreba ich často brúsiť, takže ako darček podľa mňa potešia.

Fraw

ja som tento rok skusila experimentovat a objednala som nasim chlapom cez adrop zazitky a boli z nich nadseni jak nikdy

eryn8

Tak ja mám vačšinou opačný problém, že neviem čo by som chcela viac :D tento rok by som veľmi chcela hodinky Rosefield z www.24time.sk

Kaja41

Najľahšie sa Vianočné darčeky kupujú deťom. A je aj najkrajšie práve im robiť radosť. U dospelých je to už ťažšie

Slavka35

Vianoce sú to krásne obdobie, kedy by sme mali byť s najbližšími, užívať si čas s rodinou a priateĺmi ale ruku na srdce, kto nemá rád darčeky? Výborným darčekom pre sestru či maminu je kávový peeling. Nie je to klasický kozmetický balíček, je to niečo iné, nové a hlavne úžasne pomáha na pokožku celého tela. www.bodybescrub.com