Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Darčeky na Vianoce...

Príspevok v téme: Darčeky na Vianoce...
ewinka

zdrawim Vas.. blizia saa sviatky, tiaa najkrajsie.. sviatky v roku.. Vianoce.. :( uz v lete som premyslala... ze co kupit... too by som aj vedela... :) alee otazkaa skor znie... co by oni mne mali dat? u nas to skor funguje tak, ze... kazdy si povie, coo by priblizne chcel... ale ja obec neviem... viem, ze kozmetiku a oblecenie nie... mam toho dost.. a obelcenie... viete, kazdemu sa paci nieco ine... aj dnes sa ma mama pytala, a aj priatel, zee co by som chcela... no.. ja nemam paru.. :( ttak dajte nejaky tip, nech sa inspirujem, :) dakujem... ahojte...

Mirska

Ja rada dávam vlastnoručne vyrobené darčeky. Tento rok som na Vianoce rozdávala vlastnoručne vyrobené sviečky alebo keramiku ... www.eshop-sviecky.sk Zozačiatku som s nimi síce trochu bojovala kým začali vyzerať podľa mojich predstáv. Postupne som sa samozrejme zlepšila :)

zuzka356

Ahoj tak darčeky sú u nás v rodine dosť problém. Minulý rok som zakúpila pre sestru vstup na celý deň pre 3 (2 rodičia a dieťa) v Tatralandii, nakoľko stavajú domček, tak som si povedala, super darček, oddýchnu si a neminú peniažky, len na naftu - holt žiaľ nestihli to, takže moje peniaze puf do vzduchu, ani ma tak nemrzia tie peniaze ako to, že som si veľmi priala aby šli. teraz som zvolila všetko také crazy darčeky cez rôzne e-shopy - nič drahé. Akurát svorkovcom sme nevedeli čo - hlavne manžel stále niečo vymýšľal, takže ich pošleme na wellness do hotela Alexandria - stále spomínajú že majú v Uherskom Hradišti kamarátov a to je čo by kameňom dohodil :D tak držte palce, aby to neboli znova vyhodené peniaze a btw. pevné nervy s tohtoročným nakupovaním darčekov ;)

Tamie

Ak chcete tieto Vianoce prežiť naozaj v pokoji, odporúčam ebook o Vianociach Inak od Martina Bruncka, úplne zadarmo na stiahnutie do emailu. Ja tieto Vianoce nevarím, neupratujem, nemam darčeky a som s rodinou vpohode :) Pokojné sviatky všetkým! Tu je link:martinbruncko.com

Tamie

Ak chcete tieto Vianoce prežiť naozaj v pokoji, odporúčam ebook o Vianociach Inak od Martina Bruncka, úplne zadarmo na stiahnutie do emailu. Ja tieto Vianoce nevarím, neupratujem, nemam darčeky a som s rodinou vpohode :) Pokojné sviatky všetkým! Tu je link:martinbruncko.com

juliettke

Ja som si popýtala nový kufor na gitaru-už asi od vždy som chcela tmavomodrý a konečne som ho našlaaa na kytary.sk a tak snáďď ježiško privrie oko a kúpi :O)

747_Robo_747

My si darujeme spoločne lyžovačku na silvestra na ktorú pojdeme samy dvaja a naša malá túži po šteniatku od zapf creation - najdeny na raji hraciek a tak máme vystarané..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Darčeky na Vianoce... - Fórum - ZDRAVIE.sk