Darčeky na Vianoce...

Príspevok v téme: Darčeky na Vianoce...
ewinka

zdrawim Vas.. blizia saa sviatky, tiaa najkrajsie.. sviatky v roku.. Vianoce.. :( uz v lete som premyslala... ze co kupit... too by som aj vedela... :) alee otazkaa skor znie... co by oni mne mali dat? u nas to skor funguje tak, ze... kazdy si povie, coo by priblizne chcel... ale ja obec neviem... viem, ze kozmetiku a oblecenie nie... mam toho dost.. a obelcenie... viete, kazdemu sa paci nieco ine... aj dnes sa ma mama pytala, a aj priatel, zee co by som chcela... no.. ja nemam paru.. :( ttak dajte nejaky tip, nech sa inspirujem, :) dakujem... ahojte...

juliettke

Ja som si popýtala nový kufor na gitaru-už asi od vždy som chcela tmavomodrý a konečne som ho našlaaa na kytary.sk a tak snáďď ježiško privrie oko a kúpi :O)

747_Robo_747

My si darujeme spoločne lyžovačku na silvestra na ktorú pojdeme samy dvaja a naša malá túži po šteniatku od zapf creation - najdeny na raji hraciek a tak máme vystarané..

SandriP

bibi to je dost tazke radit niekomu co by mal chciet :D este je velmi dolezite ze od koho to ma byt...ale ja by som od rodicov chcela zrejme nejaku kozmetiku, oblecenie a od brata, kamosov atd. nejaku napaditu malickost :) ako naposledy...to som dostala bielu krvinku, velmi ma to potesilo, lebo je strasne zlatucka :)

Marianenka

Nádherný darček sú hodiny tie vždy potešia či nástenné alebo náramkové ja som kúpila našim tieto stolové: hodrexshop.sk na tej stránke je dosť široký výber určite tam nájdete tie, ktoré sa hodia práve Vám :)