Darčeky na Vianoce...

Príspevok v téme: Darčeky na Vianoce...
ewinka

zdrawim Vas.. blizia saa sviatky, tiaa najkrajsie.. sviatky v roku.. Vianoce.. :( uz v lete som premyslala... ze co kupit... too by som aj vedela... :) alee otazkaa skor znie... co by oni mne mali dat? u nas to skor funguje tak, ze... kazdy si povie, coo by priblizne chcel... ale ja obec neviem... viem, ze kozmetiku a oblecenie nie... mam toho dost.. a obelcenie... viete, kazdemu sa paci nieco ine... aj dnes sa ma mama pytala, a aj priatel, zee co by som chcela... no.. ja nemam paru.. :( ttak dajte nejaky tip, nech sa inspirujem, :) dakujem... ahojte...

........

sakra som to aj slabikovala /ci dobre citam ze vianoce /
nekupim im nic nezasluzia si palicu dostanu
nikomu nic !!!!!!! len sebe samemu ......

locksha

Tu maju dobre tipy na darceky, casto sa tam inspirujem: www.styll.sk. Ale uplne najradsejnakupujem v tomto e-shope www.suy.sk, kazdu chvilumaju nieco fajne nove.

zuzic

ewinka ja to riesim tak ze ked neviem co (nestava sa to moc casto ale aj tak:) poviem ze ked ma lubia nech nieco vymyslia:) nech si potrapia tie krasne makovicky:) a vzdy z toho vznikne nejaka strasna haluska:)

ewinka

No, dakujem za odpowede... :) s mamkou som sa dohodla.. ze asi dostanem new mobil.. :) tak sa tesim, ano, mate pravdu... najväčšiu radost aj ja mam ked sa vsetci zideme... a stromcek, rozprawky.. o tom predsa su vianoce.. lenze neznasam tie otazky, zee co by si chcela na vianoce? parfemov a kozmetiky.. mam uz dooost, proste chcela by som niecooo takeee ze hmmmm... :) neviem co... to sa ma pyta aj priatel, aj kazdy u nas doma... no doma sme sa dohodli, aa teraz iba priatelovi hovorim... zee ja neviem, proste.. neviem, co chcem, aa ani mu nechcem hovorit,. ze co by som chcela... viete ake to je... chcem sa nechat prekvapit.. :) jaa uz darcekyy mam premyslene, zee co asi kupim... mamkee knihu... taku zamilovaanu... rada cita.. :) aj to hned v ten vecer. na vianoce uz bude precitana.. :) dalej... ocovi sme s mamkou kupili.. takyyyy magneticky paas s ovcou vlnou, :) na kriize, a na koleno.. sestre kozmetiku, a synovcom... kniiizky, a hraackyy :) a priatelovi kozmetikuu, aa tricko, pretoze som mu potrhala jedno, :) takze... :) tot vsetko..