Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kondylomy

RNG

Cim menej priznakov, tym mensia pravdepodobnost prenosu, ale to neznamena, ze je to vylucene. Ked ma niekto rozne virusy v tele, moze druheho nakazit aj ked sam nema ziadne priznaky. Len je to statisticky ovela menej pravdepodobne. Ale pri pravidelnom styku dlhodobo je to aj tak nakoniec prakticky vzdy umoznene, lebo imunita sa meni casom a v den oslabenia to clovek moze dostat aj pri nizkej pravdepodobnosti prenosu.

RNG

Virusy , co mame v tele vzdy a kopu su obvykle potlacane nasou viralnou imunitou a zjavia sa len vtedy, ked viralna imunita niekde v tele poklesne.
Tj bojovat proti nim miestne je viacmenej velmi malo ucinne. Traba si zvysovat viralnu imunitu v celom tele a na to je hromada doplnkov, z ktorych odporucam brat kazdemu viacero naraz a casom obmienat.Pozri cez Google.sk pod rng herpes.
Stepenie proti virusom, alebo inym, mikrobom podla lekarov zvysuje specificku imunitu, ale co vam nepovedia, ze ked sa takto pozornpost tela obrati na specificke mikroby, poklesne vyroba inych protilatok proti inym mikrobom, tj poklesne vseobecna imunita na ukor specifickej. Telo totiz je schopne vyrobit iba urcite mnozstvo protilatok dokopy.
Dnes kvoli pohybu ludi, davom vselikde a celosvetovo roznasanemu tovaru je v nas ovela viac druhov virusov, niektore aj nastepene zo zivocisnych zdrojov, ked pestuju vakciny v zvieratach, vajciach, s pomocou roznych bakterii dokonca v poslednych rokoch najma pouzivanim GMO technik. A voberc nie su neaktivne/spiace/dormant, ako lekari tvrdia, su len zatlacene imunitou, tj ked je telo oslabene, alebo jeho niektora cast, tak sa rozmnozia a skodia. Skodia na kozi, sliznociach vystwelkov organov, nervovych obalov dokonca aj v mozgu, ako napt bezny virus VZV sposobujuci ovcie kiahne u deti a pasovy herpes/shingles u dospelych, najma starych ludi
Brante sa, aj ked nemate ziadne priznaky, to neznamena, ze namate v tele mnozstvo virusov dnes. Prevencia je system, ako predist zdravotnym problemom v buducnosti.
Lebo kto len vyckava, sa veru docka, na svoje prekvapenie.

petrulienka

Ahojte,chcem sa s vami podelit o problem s kondylomami..Mala som ich a nevedela som sa ich zbavit asi 5 mesiacov,bola som uz zufala.Bola som na vypalovani laserom,nechala som tam neskutocne peniaze a vzdy sa znova objavili az som raz zasla k svojmu gynekologovi a ten mi to raz potrel podofylinom a odvtedy nemam nic uz je tomu mozno aj dva mesiace.Kupila som si INDONAL a uzivala som ho 3 mesiace,teraz mam pauzu 2 mesiace.Naozaj to funguje a zabera,plus treba posilnovat imunitu,neholit sa ziletkou kedze si to mozete preniest. Pre pripad keby som nahodou nieco spozorovala mam krem Aldara. Drzim palce vsetkym ktori s tym bojuju,ale da sa zvitazit!

fanka

Zdravim, vo štvrtok som bola u lekara a našiel mi kondylomy tam dole, dá sa to preniesť vraj len pohlavnym stykom ja vsak spavam uz 7 mesiacov s tym istým chlapom a dnes mu na vysetreni povedali že on je v poriadku. Je nejaký iný spôsob ako som sa k tomu mohla dostať? Alebo niečo, už som naozaj zufala :(

mony9260

Zdravím Vás. Ja som comdylomata chytila asi pred rokom, no moje telo sa bránilo. Mala som ich na pošve. Keď som si našla priateľa a začali sme spolu spávať, začalo sa to rozrastať. Začali ma liečiť Aldarou. Nepomáhala mi. Začala ma liečiť kožná - vypaľovaním, dostala som však silný zápal (kvasinky a mykózu). To som už kvôli bolesti a svrbeniu nespala cca mesiac a to som brala aj lieky na spanie. Po mesiaci a pol, čo som už do liekov a mastičiek investovala 150€ ma poslali do nemocnice a tam mi to odstránili operatívne (neskutočne to bolelo). Povedali mi, že by som sa mala dať zaočkovať. Beriem lieky na imunitu, dávam si pozor na stravu atď. Nie je však vylúčené, že sa mi to nevráti. Ak Vám môžem poradiť ženičky, dávať si pozor s kým spávate, a ak chytíte condylomata a máte partnera, bolo by fajn, ak by sa dal vyšetriť a liečiť aj on. Veľa šťastia :)

nikuskaaaaaa

AHOJ ANABEL. ja som ties pouzivala wartec a ties mi nepomohol,,,a mam doma tu masticku canestol mylis ze mi to pomoze? tak skusim to dakujem :

nikuskaaaaaa

ahojte pred rokom som mala condilomata na posve ..ja som sa to bala povedat mame ..nechala som to zanedbat ked som vydela ze sa to rozrasta raste to a zacalo to boliet tak som isla k lekarke ta mi to mrazila strasne to palilo ...predpisala mi masticku s ktorej som nemohla pouzivat lebo to strasne palilo ..nedalo sa to vydrzat ..doktorka ma poslal k kozne, kozna mi predpisala masticku uz inu v daka nej som sa vyliecila...o rok sa mi to vratilo preco??? sla som naspet k doktorke vravela ze sa mam dat zaockovat a zmyzne to ockovacia latka cerviax...tak som musela cakat pol roka zmyzlo to chvala bohu...ostalo tam len troska povedala som to doktorke a povedala ze je to poriadku ze to uz je len zbytok co mi to ostalo ale boh vie ako jej neverim nezacne to naspet rast??? bojim co mam spravyt??? ale mam to uz pol roka a neraste to ..len obcas ma to boli pri pohlavnom stiku...

anabel

mne na tento problém nepomohol ani wartec ani žiadny podobný krém či sprej, vyskúšala som toho dosť trápila som sa rok a pol ale pomohla mi jediná a zaručená vec, a to som skúsila až po tej dobe neodtrhávať kondylomy aj ked oni potom vymiznú objavia sa nové, treba zájsť ku kožnej tá vám predpíše herpesin a stačí si na to natierať canesten alebo krém proti mykóze s vysušujúcim účinkom plus kúpiť si centrum alebo iné dostupné vitamíny, po týždni aplikácii som mala po probléme ale posilnovať imuunitu baby hlavne! :-)

suzie123

Mala som kondylomy velke cca 2mm bolo ich asi 8. Natierala som si ich kremom Wartec a zmizli po 3 dnoch natierania. Okolo sa utvorila taka biela koza(pri natierani tak malych kondylomov sa neda vyhnut kontaktu so zdravou kozou). Baby/chalani treba sa pravidelne holit a udrziavat osobnu hygienu, nosit bavlnene nohavicky. Tak si vsimnete lahsie akekolvek problemy verte mi. Vdakabohu som to zachytila vcas a v rannom stadiu sa to lieci urcite lahsie ako ked to narastie do ohromnych rozmerov vid.obrazky google. Dufam ze sa mi to nevrati, ak hej nebudem stresovat tak ako ked som si to nahmatala. Za par dni to je dole.Ak si nieco najdete nevahajte ani sekundu a chodte k lekarovi.!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kondylomy - Fórum - ZDRAVIE.sk