zaciatky sex-milovanie

fifik

Myslim si,že sex nie je o tom, ci mas 15r. alebo 25r. ale ake mas libido - sexualnu tuzbu . Ak maš libido nizke môžes čakat na prvy sex aj do 30r a potom tvrdit, že si nič nezmeškala /nakolko Ti sex aj tak nič neda/. Ale ak mas libido vysoke a budes čakat, potom budeš mať vyčitky že si s tym nezačala skôr, veď je to take dobré :-).
A taktiež, čim neskor si najdeš partnera ,tym skôr on skonči zo sexom - /vekom to tak ľahko neide / a budete mať menej času na sex .
Iba ak by si bola frigidná - nezaujem o sex, nevzrušivá.... ale to Ty asi niesi, ak Ti TOTO beha v hlave :-)

rozvazna

hmmm thak... ked som mala 16/17 mala som priatela ale na sex som sa v ziadnom pripade necitila!!! ..teraz mam skoro 20..sex som este nemala, ale konecne som nasla spravneho chlapa..takze ak sa s nim jedneho dna pojdem milovat nebudem sa musiet trapit ze som svoj 1.sex premarnila s niekym kto za to nestoji :) ale kazdopadne si myslim ze niet kam sa ponahlat :)))

moniqa87

elablue, vyspeli to nie su, ale malokto z nich by sa ti priznal, ze to naozaj lutuje, hlavne v tom veku a s tym sa ti neprizna ani vtedy ak by sa mu to s tym partnerom vydarilo....

elablue

Vy co tu pisete ze aki ste boli vyspeli v 15 tak co vy vlastne povazujete za vyspelost?Sak tu nejde o to ze ci vyzerate dospelo ci ste telesne zreli ale ide o psychiku a nech mi nikto nevravi ze 15 rocny clovek je vyspely co sa tyka psychiky to je blbost,do osemnastky nikto nemoze byt takto vyspely.Sa preberte troska.

lilly

Dievčatá sú emocionálen vyspelé až vo veku najmenej 18 rokov, vtedy sú tiež spravidla schopné si voliť životného partnera. Ak začneš so sexom skôr, tak sa priprav na to, že pravdepodobne budeš mať aj ´dalších sexuálnych partnerov a musíš si zodpovedať otázku, či je to pre teba ok. Ak áno, tak áno

moniqa87

hmmm... je to vsetko diskutabilne, nejde vlastne ani tak strasne o ten vek... ide o to ako to nakoniec dopadne, ak by sa 15 rocne dievca vyspalo so svojim chlapcom a zostala by s nim i nadalej a boli by stastni tak ti urcite nenapise ze to lutuje... ale v momente ako by sa s nim to dievca po case rozislo, tak by zistilo, ze to bola chyba...
o tom ci je take dievca na to zrele alebo nie sa da dlho debatovat, ale v prvom rade ide o ten vztah, ak je to naozaj trvaly vztah a ti ludia su si sudeni, tak to moze byt rovnako skvele v 17 ako aj v 27...
lenze to ci ten vztah naozaj stoji za to sa velmi tazko zistuje a je to vzdy riziko, tak by som holkam v 15 radila este par rockov pockat, nic im neujde a aspon sa vyhnu riziku nezelaneho tehotenstva v takom veku, kedy su riesenia naozaj komplikovane, ibaze by si to to dievca naozaj uvedomovalo a v pripade "nehody" sa k tomu aj zodpovedne postavilo...
no a aby som sem aj napisala to na co sa pytas, tak ja som zacala v 18 a nelutujem, s priatelom som uz 2 roky...

lilly

Ahoj, ja mám 27 a až teraz sem to začali s partnerom skúšať. Vôbec to neľutujem, nechcela by som s nikým iným za nič na svete. Lebo toto je človek, s ktorým chcem žiť a mať deti a keby som už bola spala s niekým iným, tak by som to ľutovala. V tomto som mala od puberty našťastie jasno

supo

Asi som prvy chalan, co som Ti tu prispel. Ja som zacal som sexom v 18rokoch. Bolo to s priatelkou, ked sme boli spolu nieco okolo 6mesiacov. Bola to velka laska a moj prvy sex bol nadherny!
Ona uz predo mnou ale niekoho mala, a viem, ze to velmi lutovala, ze som nebol prvy. A aj ja som som sa citil zle, ze som to nebol prave ja...
Nasa laska ale casom vyprchala. Teraz mam priatelku, predo mnou mala troch a ta to lutuje este viac.
Ale myslim, ze to lutovala este skor, ako ma spoznala.
Mozem povedat len, ze sa oplati pockat.
SEX BEZ LASKY JE AKO LOD BEZ KAPITANA.