SPRAVNY CAS NA ZOZNAMENIE S RODICMI PARTNERA

Príspevok v téme: SPRAVNY CAS NA ZOZNAMENIE S RODICMI PARTNERA
kvas

S priatelom som uz tristvrte roka. Je nam dobre,citim sa stastna.Ale zacinam mat pochybnosti ci berie nas vztah vazne.Kazdy vikend chodi domov za rodicmi(ma 34)do ineho mesta a tetu navstevuje tiez sam(aj ked byvame 2 blok.od nej. Mam pocit,ze ma ani ani nema v plane predstavit niekomu z rodin.Zaroven, viem, ze chce byt so mnou. nechcem na nho tlacit,ale ani nechcem byt jeho zabavkou. Hodte nejake uvahy:)

ihoe

Preco sa chcete nasilu vlupat do jeho sukromia? Ved je samostatna bytost, a ked uzna, ze vas predstavi, tak vam to da dopredu vediet. Nemyslite, ze tlak vyvolava protitlak?

agina

Mna moj priatel /teraz uz manzel/ predstavil rodicom asi po pol roku.
Niekto ma taky zvyk, ze si kazdeho frajera/frajerku hned dotrepe domov.Ja som sa drzala toho hesla, ze rodicom predstavim len toho "praveho" s ktorym to myslim naozaj vazne a ktoreho si chcem vziat a zalozit si s nim aj rodinu.Tak aj bolo.....

figna

Diky vsetktym!!! Mne co sa tyka napadu, ci fakt chodi za rodicmi vselico napada. Ale vzdy mi to vyvrati. 100x ma to napadlo, ze ma rodinu doma. Tak isto ma raz nechal v aute sediet, ked isiel nieco tete odniest.
Tiez som mala vztahy a ti dotycnima hned tahali k rodicom predstavit!A tento, ze az po roku. Co som v skusobnej dobe?Co by ste navrhli, neviem, ci mu nemam dat ultymatum, ale na to moc nie som.

januška

no... ja som presne toto riesila vcera s mojim priatelom...sme spolu 3/4 roka a ona bol u nas uz hrozne vela krat a ja u nich doma nikdy..byva dost daleko a ked som za nim vzdy dosla tak sme sli na ich chatu ale nikdy nie do bytu...aj som mala pocit ze sa z mna hanbi alebo co.teda nie ze by som nejako tuzila sa zoznamovat s cudzimi ludmi lebo ja som hanblivka ale ani nechcem aby si jeho rosicia o mne mysleli ze sa s nimi nechcem stretnut alebo co....raz isiel mame do stanku plynovu bombu vymenit a mna nechal sedet v aut:(.chcela som aby to rozhodnutie predstavit ma jeho rodine prislo same od neho ale tiez si myslim ze vo vztaju nemaju byt nijake nezodpovedane otazky a preto som sa ho vcera opytala.priznal sa ze uz sa moc odhodlaval a ze dovod bola jeho byvala,rodicia boli na nu velmi naviazani lebo im casto pomahala,zaskakovala za mamu v stanku a dost boli smutni ked sa rozisli.povedal ze im chcel dat dost casu aby sa s tym vysporiadali a mna potom pekne prijali :) takze moze byt aj nejaky taky dovodik... :) treba sa o tom vedet porozpravat.

kitti

No je to fakt zvlastne. Ja ked som zacala vhodit s niekym,tak by hned bezal ukazat ma svojej rodine. Ak zije v normalnej rodine,tak podla mna je prenho dolezite aby vedel nazory rodicov. Aj ked uz nieje mali...
Ja som bola tiez zvedava na ich nazor,stale mi povedali,co si myslia,ale volbu nechali na mna.
Ewe - to ani neni blbost co si napisal! Fakt v tom moze byt hocico.
A aspon jeho priatelov poznas? Jeho tetu poznas aspon z videnia? Ja by som spravili nejak tak,aby som sa stretla s jeho tetou,ked som s nim,alebo zbehnut za nou,ked je tam aj on...

envy1234

fuha, no mna ten moj predstavil po mesiaci chodenia. sme spolu uz tristvrte roka a jeho roidicia ma maju, nastastie, velmi radi. no robo neviem, ale fakt je to pre mnohe baby akysi dokaz, ze to dotycny berie vazne(vratane mna). preto ma prekvapilo, ze mna predstavil uz po mesiaci :P

ewe

kvas-neda mi neopytat sa ta kolko mas rokov?Vies urcite,ze chodi za rodicmi?Nechcem malovat certa na stenu,ale velmi casto sa to stava.Ci akoze neni zenaty,u teba byva cez tyzden a z domu akoze chodi na tyzdnovky.Vies,oni su velmi spokojni v takychto vstahoch a aj "zamilovani".Je vela takychto hajzlov,ja len,aby si bola opatrna.To je len hodena uvaha!